Reklama

Reklama

Joanna Opozda przygotowuje wigilię

W tym roku w życiu Joanny Opozdy zaszło sporo zmian. Kilka miesięcy temu gwiazda poślubiła Antoniego Królikowskiego, a teraz przygotowuje się do świąt, innych niż kiedykolwiek. Jak zdradziła w instagramowym wpisie, w tym roku po raz pierwszy to ona podejmie gości na wigilijnej kolacji.

U rodziców, u dziadków, u teściów... Zgodnie z polską tradycją wigilijny wieczór spędzamy u najbliższej rodziny. Z wizytą zwykle udajemy się do tych, którzy są od nas nieco starsi i mają za sobą wiele lat doświadczenia w przygotowaniu świąt. Czasem jednak przychodzi moment, by przejąć pałeczkę i przygotować Boże Narodzenie we własnym domu.

Tak właśnie stało się w przypadku Joanny Opozdy. Aktorka, jak poinformowała na Instagramie, w tym roku podejmie na święta gości we własnym domu.

"Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia idą pełną parą. W tym roku po raz pierwszy Wigilia odbędzie się u mnie w domu,  a jak u Was? Gdzie spędzacie święta??? Mam nadzieje, że jesteście zdrowi i szczęśliwi" - napisała na Instagramie.

Reklama

Choć pracy na pewno nie brakuje, wygląda na to, że Joanna Opozda ma u swego boku małą pomocnicę, która poprawia jej humor, podczas przygotowań do świąt. Na zdjęciu aktorka zapozowała bowiem z małym, brązowym pieskiem.

"Przesyłamy Wam z Merlinką dużo miłości i uśmiechu. Wesołych Świąt kochani" - napisała na Instagramie. 


Zobacz również:

Meghan i Harry pokazali świąteczną kartkę

Brigitte Macron pójdzie do sądu? Sytuacje jest poważna

Khloe Kardashian nie do poznania. Ale zmiana!


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Wigilia | Boże Narodzenie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy