Reklama

Reklama

"Ekstaza, euforia"

Oto premierowa powieść Sylvii Day, autorki numer 1na liście bestsellerów magazynu New York Times.

"Ekstaza, euforia" to pikantna powieść o trzech wielkich namiętnościach: władzy, biznesie i zmysłowej przyjemności. Pokusie przeczytania tej historii do końca nie można się oprzeć!

"Nigdy nie łącz interesów i przyjemności. Nigdy nie wpuszczaj polityki do sypialni. Ja zrobiłam jedno i drugie. Stało się to wtedy, gdy Jackson Rutledge został moim kochankiem. Choć nie mogę powiedzieć, że mnie nie ostrzegano. Dwa lata później znowu go ujrzałam. Pojawił się w chwili, gdy po długiej, wytężonej pracy dopinałam ważną transakcję. Od kiedy odszedł ode mnie, szkoliłam się pod okiem Lei Yeung, jednej z najlepszych kobiet interesu w Nowym Jorku. I wiele się nauczyłam. Nie byłam już dziewczyną, którą kiedyś spotkał. Jacks natomiast wcale się nie zmienił. Ale teraz dobrze wiedziałam, co mi grozi. Znałam magnetyczną siłę jego dotyku. Poruszał się w zamkniętym, uprzywilejowanym kręgu, w królestwie pieniądza i seksu. Znałam już reguły jego gry. Morderczym światem biznesu rządzi żelazna zasada: nie spuszczaj z oka swych wrogów, a tym bardziej dawnych kochanków..."

Reklama

Sylvia Day to amerykańska autorka bestsellerowych powieści, które rozchodzą się na całym świecie w milionowych nakładach. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt publikacji, jednak największą popularność przyniosła jej odważna literatura o tematyce erotycznej. 
Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje