Reklama

Reklama

Gala Pozytywnej Egoistki

15 grudnia w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie odbędzie się Gala Pozytywnej Egoistki - inspirujące spotkanie dla kobiet, które pragną poznać swoje "ego" i świadomie zadbać o siebie.

W ramach Gali zostanie wręczona nagroda Pozytywnej Egoistki Roku 2013. Już po raz drugi Projekt Egoistka - organizacja wspierająca kobiety w budowaniu wewnętrznej siły - nagrodzi znaną kobietę za inspirowanie innych do pozytywnych zmian i odważnego poznawania siebie.

W ubiegłym roku tytuł Pozytywnej Egoistki został przyznany Agacie Młynarskiej. W tym roku twórcy Projektu Egoistka zdecydowali się wyróżnić Grażynę Dobroń - dziennikarkę Polskiego Radia Programu Trzeciego i autorkę książki "Instrukcja Samo(Obsługi) Człowieka" za budzenie świadomości w słuchaczach i inspirowanie innych do stawiania się lepszymi ludźmi. W trakcie Gali Laureatka opowie o poszukiwaniu siebie, modzie na medytację, podróżach do Indii i o tym jak odnaleźć sens, zdrowie i spokój.  

Reklama

Następnie odbędą się warsztaty "Przepis na lepsze życie", które poprowadzi charyzmatyczny mówca i twórca idei Pozytywnego Egoizmu dr. Tomasz Skalski. W trakcie warsztatów Tomasz Skalski zabierze wszystkich w fascynującą podróż w głąb siebie w celu poszukania odpowiedzi na pytanie: Co daje nam szczęście i spełnienie? Zdradzi swoje patenty na wysoki poziom życiowej energii a także podpowie jak radzić sobie ze zmartwieniami.

Na wszystkich czekają liczne atrakcje. Zapraszamy!

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: gala

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje