Reklama

Reklama

Zdjęcie idealne na Tindera. Uważaj na to, jakie fotki dodajesz!

W przypadku aplikacji randkowych typu Tinder zdjęcia są pierwszym elementem profilu, na który użytkownicy zwracają uwagę. Jakie zdjęcie dodać powinna kobieta, a jakie mężczyzna, aby wyróżnić się z tłumu i przyciągnąć jak najwięcej serduszek od odpowiednich osób? Takie fotki dodaj, jeśli zależy ci na tym, aby poznać w sieci naprawdę wartościowe osoby!

Pandemia koronawirusa znacznie ograniczyła nam możliwości poznania potencjalnych partnerów. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na ściągnięcie aplikacji randkowej na swój smartfon i za jego pośrednictwem próbuje poznawać nowe osoby. 

Niestety okazuje się, że poruszanie się na Tinderze dla większości z nas wcale nie jest takie proste. 

Trudno jest nam wyróżnić się w tłumie i poznać kogoś, kto również szuka stabilnej relacji, a dodatkowo po prostu do nas pasuje. 

Selekcjonujemy profile kandydatów i kandydatek na podstawie pierwszego wrażenia opartego na zdjęciu danej osoby. 

Często nie przesuwamy nawet dalej, aby zobaczyć fotki inne niż profilowe, jeśli nie przypadło nam ono do gustu. Dlatego tak ważne jest, aby profil i główne zdjęcie mówiło o nas jak najwięcej i stawiało nas w pozytywnym świetle. 

Jakie zdjęcia dodawać na Tindera, a jakich unikać?

Reklama

Jakie zdjęcie na Tindera dla kobiety?

Aby uzyskać jak najwięcej matchy od odpowiednich osób na Tinderze, kobiety powinny na główną fotkę profilową wybrać ładne, ale naturalne zdjęcie twarzy. 

Szczery uśmiech i delikatny makijaż zawsze są w cenie. Świetnie, jeśli przedstawicielka płci pięknej wie, jak podkreślić swoją urodę, ale ważne jest to, aby nie wyglądała sztucznie i nie próbowała za wszelką cenę zrobić fotki pod kątem, pod którym zupełnie nie przypomina siebie w rzeczywistości. Przecież celem jest spotkanie, a wtedy wszystkie kłamstwa wyjdą na jaw. 

Jeśli mamy ładne pełne usta lub duże oczy, podkreślmy je wyrazistą pomadką albo eyelinerem, ale bez przesady. Jeżeli na co dzień wcale się nie malujemy, lepiej po prostu odpuśćmy sobie makijaż. 

Zdjęcia sylwetki są jak najbardziej mile widziane, nawet kiedy wydaje nam się, że nie wyglądamy jak supermodelki. Panowie wcale tego nie oczekują. Jeśli mamy zgrabne nogi, pokażmy je, zakładając do zdjęcia dopasowane jeansy lub sukienkę, które nie wyglądają wulgarnie, ale jednocześnie pozwalają innym zobaczyć, jak wyglądamy naprawdę. 

Panie plus size również nie powinny ukrywać swoich kształtów. Przecież nawet przy pełnej sylwetce można się ładnie ubrać, a miłośników krągłości na świecie wcale nie brakuje.

Poza tym, aby wyróżnić się z tłumu i zainteresować potencjalnych partnerów, pokaż na zdjęciach, jaka jesteś. 

Uwielbiasz wycieczki górskie, gotowanie lub spacery z czworonogiem, a może grasz w szachy? Nie wahaj się zrobić fotki w otoczeniu, które jest ci bliskie, a na pewno zwrócisz na siebie uwagę odpowiedniego mężczyzny, który również ma podobne pasje! 

Jakich zdjęć na Tindera nie powinny dodawać kobiety?

Fotki typu selfie nic o tobie nie mówią. Poza tym zazwyczaj wyglądają strasznie sztucznie, więc, jeśli już decydujemy się na taką fotkę, postarajmy się wyglądać na niej sympatycznie i przystępnie. 

Wbrew pozorom, panowie wcale nie szukają ideałów, a najbardziej pociągają je tzw. dziewczyny z sąsiedztwa, które są atrakcyjne, ale sprawiają wrażenie otwartych i przyjaźnie nastawionych do otoczenia. 

Zdjęcia w bikini albo innych bardzo skąpych strojach na pewno przyciągną wzrok i zapewnią nam mnóstwo dopasowań, ale raczej nie takich, o jakie nam chodzi... Jedyny wyjątek to sytuacja, w której interesujemy się np. kulturystyką lub fitnessem i chcemy się tym pochwalić oraz poznać panów o podobnych zainteresowaniach. 

W innych przypadkach, jeżeli szukamy czegoś innego niż przygoda na jedną lub kilka nocy, lepiej odpuśćmy sobie takie fotki. 

Zdjęcia rozmazane, przerabiane w photoshopie lub ulepszone filtrami też odpadają. Jakie zdjęcie na Tindera dla mężczyzny? Co pokazać, a czego nie?

Wielu panów narzeka, że ma mało matchy na Tinderze, podczas gdy panie mają ich o wiele więcej. Po części na pewno jest to wina tego, że kobiety często prowadzą większą selekcję profili i po prostu dają serduszko mniejszej liczbie potencjalnych kandydatów, ale nie tylko. 

Panie z reguły spędzają dużo więcej czasu na wybraniu odpowiedniego zdjęcia. Mężczyźni często po prostu robią sobie selfie i wrzucają je na Tindera, nawet nie zastanawiając się nad tym, czy wyglądają korzystnie. To błąd! 

Jeżeli mamy wątpliwości, lepiej zapytajmy o radę kilku dobrych znajomych, którzy mają powodzenie wśród pań, albo np. siostry lub koleżanki. 

Podobnie jak w przypadku pań, zdjęcia z tzw. "rąsi", nie są najlepszą opcją. Ładnie ułożone włosy, szczere spojrzenie i uśmiech na pewno zostaną odebrane lepiej niż nadąsana lub nieprzystępna mina i okulary zasłaniające połowę twarzy, z powodu których nawet nie jesteśmy w stanie za bardzo określić, jak dana osoba wygląda. 

Fotki grupowe też nie są najlepszym pomysłem, bo potencjalne kandydatki mogą nie być pewne, który z mężczyzn na zdjęciu to właśnie my, albo, co gorsze, bardziej spodoba im się nasz znajomy... 

Podobnie sprawa ma się ze zdjęciami z innymi kobietami. Niektórzy sądzą, że dzięki temu wyglądają na bardziej pożądanych wśród kobiet, ale to jedynie zniechęca. Fotki z ex partnerką albo zdjęcia przybliżeń intymnych części ciała, (z takimi również można się spotkać), to już w ogóle porażka. 

Dodając je, raczej nie poznamy wartościowej partnerki, której zależy na poważnej znajomości. Twarz na zdjęciu profilowym musi być widoczna, ale w profilu przydadzą się też zdjęcia sylwetki. 

Nie chodzi jednak o to, aby pokazywać całą swoją klatkę piersiową, aby pochwalić się efektami ćwiczeń na siłowni lub tatuażami. Wyprostujcie się, stańcie w naturalnym świetle i zaprezentujcie swój styl. 

To w jaki sposób się ubieramy, wbrew pozorom dużo mówi o tym, jacy jesteśmy. Nie wskakujcie na siłę w garnitur, jeśli nie chodzicie na co dzień w stroju formalnym, ale ubierzcie się schludnie. 

Pokażcie swoje zainteresowania. Gracie na gitarze, albo interesujecie się sportem? Pokażcie to, a na pewno przyciągniecie uwagę intersujących kobiet. 

Nie musicie za to chwalić się drogimi zegarkami i samochodami. Panowie często próbują poderwać w ten sposób kobiety, a później narzekają, że zależy im tylko na pieniądzach. Zainteresujcie je rozmową, a nie grubością portfela. 

Zdjęcia zrobione przed kilkoma laty również nie nadają się na Tindera, bo nie pokazują prawdy o tym, jak wyglądamy w danym momencie. Nawet, jeśli sądzicie, że zmieniło się w was stosunkowo niewiele, dla kobiet każdy szczegół może mieć znaczenie. 

Mężczyźni często nie przepadają za robieniem zdjęć, jednak warto od czasu do czasu się poświęcić i zrobić sobie aktualną fotkę.

Rozmawiaj, flirtuj i zawieraj nowe znajomości bez wychodzenia z domu 

Czytaj również:

Polacy uważają flirt za zdradę. Ale od niego nie stronią

Poczucie winy: Jak wybaczyć sobie samemu?

Mężczyźni z niskim głosem mogą unikać zaangażowania się w związek

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy