Reklama

Reklama

Zdjęcie staruszków z warszawskiego tramwaju wzruszyło internautów

Jeśli po kolejnym miłosnym kryzysie dochodzisz do wniosku, że prawdziwa miłość zdarza się tylko w filmach, to zdjęcie poprawi ci humor. Dziennikarka radiowa w drodze do pracy uwieczniła prosty gest pary staruszków, którym zachwycają się internauci.

Agnieszka Kołodziejska tego dnia wyjątkowo pojechała do pracy komunikacją miejską. To co zobaczyła w jednym z wagonów warszawskiego tramwaju, wynagrodziło jej wszelkie niedogodności.

Na swoim Isntagramie opublikowała zdjęcie starszej pary. On siedzi przy oknie z opatrunkiem na głowie. Ona tuż za nim trzyma teczkę przy szybie, by nie raziło go światło. 

"Wsiadłam w dziewiątkę i od razu ich zobaczyłam. On miał świeży opatrunek na głowie, może jechali ze szpitala. Ona teczką z dokumentami troskliwie osłaniała Jego twarz przed palącym przez szybę słońcem. Wiedziałam już, że pojechałam tramwajem właśnie po to, żeby zrobić to zdjęcie. I pokazać Wam jak piękna potrafi być Miłość. Nawet ta oprószona już siwizną..." (pisownia oryginalna) - napisała na swoim Instagramie Agnieszka Kołodziejska. 

Reklama

W komentarzach można przeczytać opinie poruszonych internautów: "Wspaniała miłość aż się popłakałam, Ale cudowny widok!", "Gdyby każdy darzył się taką miłością, to świat... no cóż - byłby naprawdę piękny", "Chwyta za serduszko, u boku takiej osoby doczekać starości to zaszczyt" - to tylko niektóre z nich.

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy