Reklama

Reklama

Blunt bob. Fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej to hit jesieni!

Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat stawiała na krótkie włosy. Zdecydowała się jednak na zmianę i postanowiła je zapuścić. Blunt bob to najmodniejsza fryzura sezonu, więc nic dziwnego, że aktorka postawiła na to cięcie!

Czym jest blunt bob?

Blunt bob to najmodniejsza fryzura tego sezonu. Od klasycznego boba różni się przede wszystkim sposobem cięcia. 

Fryzura, na którą zdecydowała się Małgorzata Kożuchowska, odznacza się równo obciętymi pasmami. Jej nazwa pochodzi od angielskiego określenia “blunt cut" oznaczającego dosłownie "tępe cięcie". 

Komu pasuje blunt bob?

Blunt bob to fryzura, która będzie pasować prawie każdej kobiecie. Przede wszystkim sprawdzi się na cienkich włosach, którym brakuje objętości. To cięcie zdecydowanie może być alternatywą dla klasycznego boba. 

To proste i geometryczne cięcie może być rozwiązaniem dla kobiet, które nie mają rano czasu na układanie fryzury. Blunt bob jest nie tylko modnym cięciem. To fryzura, która odejmuje lat i łagodzi rysy twarzy. 

Reklama

Blunt boba z przedziałkiem może optycznie wysmuklić okrągłą twarz, a blunt bob z grzywką na prosto jest w stanie złagodzić rysy trójkątnej buzi. 

Małgorzata Kożuchowska postawiła na blunt boba

Małgorzata Kożuchowska postanowiła pożegnać się ze swoimi krótkimi włosami i postawić na zmianę w swoim wyglądzie. Aktorka nadal jest wierna blond włosom, ale zdecydowała się na cięcie w stylu blunt bob. 

Trzeba przyznać, że aktorka wygląda zjawiskowo w tej długości włosów, a blunt bob był strzałem w dziesiątkę.

Czytaj więcej:

Taki makijaż postarza. Nie popełniaj tych błędów

Pixie cut odejmuje lat. Ta fryzura to hit jesieni 2021

Esmeralda Godlewska schudła? Pokazała nowe zdjęcia!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | blunt bob

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy