Reklama

Reklama

Braun Silk-expert IPL

Braun przedstawia nowe urządzenie do depilacji światłem – Braun Silk-expert IPL z technologią SensoAdapt™

Braun Silk-expert IPL z technologią SensoAdapt™ całkowicie eliminuje potrzebę ręcznego dobierania intensywności światła. Urządzenie samodzielnie bada skórę do 80 razy na sekundę i dostosowuje intensywność światła do jej kolorytu. Pozwala to na uniknięcie skomplikowanego procesu ręcznego dopasowywania tabel kolorystycznych, co jest wymagane przy innych urządzeniach, zwłaszcza że kolor skóry zmienia się w różnych częściach ciała.

Depilator posiada najszybszą, dostępną technologię IPL na wysokim poziomie energetycznym, która błyska raz na 0.9-1.9 sekundy. Umożliwia to przeprowadzenie zabiegu usuwania włosków na  nogach w tylko 8 minut.Ten praktycznie bezbolesny system do usuwania włosków może być stosowany zarówno na twarzy, jak i na całym ciele, dając kobietom możliwość depilacji  różnych partii ciała jednocześnie.

Tryby ślizgu i precyzji, Braun Silk-expert IPL łatwo dostosowują się do potrzeb różnych części ciała.

Reklama

Tryb ślizgu (tryb płynny) umożliwia szybki oraz skuteczny zabieg i jest zalecany do dużych powierzchni ciała, takich jak nogi i ramiona.

Tryb precyzji (tryb punktowy) polecany jest do wrażliwych lub mniejszych i  trudno dostępnych miejsc, takich jak bikini lub pachy.

 Ceny:

- Braun Silk-expert BD5001 z maszynką Gillette Venus - 1865 PLN

- Braun Silk-expert BD5008 ze szczoteczką do twarzy - 1950 PLN

- Braun Silk-expert BD5009 ze szczoteczką do eksfoliacji - 2115 PLN

 

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy