Reklama

Reklama

​Butterfly haircut najmodniejsze cięcie na jesień 2021

​Butterfly haircut to fryzura dla kobiet, które boją się drastycznych zmian. Na czym polega i komu jest szczególnie polecana przez stylistów?

Butterfly haircut idealna fryzura dla kobiet, które mają długie włosy

Długie, ciężkie włosy opadające na ramiona już ci się znudziły? Najnowsza propozycja stylistów brzmi "butterfly haircut" Co to takiego?

Przede wszystkim cięcie, które doda lekkości. Włosy przez najbliższe tygodnie będę się układać bez problemu już po myciu. Kosmetyki do modelowania będziesz mogła odstawić do lamusa, jeżeli oddasz się w ręce doświadczonego stylisty.

Butterfly haircut ulubiona fryzura księżnej Kate

Butterfly haircut jest dedykowane kobietom o długich i gęstych włosach, które nie chcą obcinać ich na boba, ale mają ochotę na dyskretną i kobiecą metamorfozę.
Górne pasma są podcinane i cieniowane. Ich delikatna forma sprawia, że będą swobodnie, opadały do linii żuchwy, układając się skokowo. Pozostałe włosy sięgające łopatek lub ramion wymagają tylko drobnej kosmetyki, czyli obcięcia końcówek bez straty na objętości.

Czy taka zmiana będzie zauważalna? Uwierzcie, że tak! Zwiewność, lekkość, kobiecość. Tymi trzema słowami można zdefiniować butterfly haircut. Jeżeli do tego dojdzie kolor np. szwedzki blond lub soczyste rudości poczujecie się jak gwiazdy Instagrama, lub księżniczki.

Okazuje się, że księżna Kate chętnie wykorzystuje to cięcie. Jest niemal niezauważalne, nie burzy wizerunku, ale media i tak wyłapują ten niuans. Sami spójrzcie. Efekt długiej grzywki sprawdził się u żony księcia Williama. To doskonała propozycja dla kobiet, które boją się drastycznych zmian lub nie mogą sobie na nie pozwolić.

Reklama

Butterfly haircut. Jakie są zalety tego cięcia?

Długa grzywka wyszczupla twarz, odwraca uwagę od ostrych rysów twarzy lub wysokiego czoła. Pasuje do większości kształtów twarzy. Poza tym są różne możliwości jej układania. Wersja na prosto, na jedną stronę lub z przedziałkiem na boki. Z górnych pasm można "wyczarować" koka lub kucyk. Możliwe jest upięcie pasm na czubku głowy, lub nieco niżej.

Zobacz także:

Jak prawidłowo stosować suchy szampon?

Modne fryzury w 2021 roku. Która pasuje do twojej twarzy?

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy