Reklama

Ciemny brąz i szampański blond: Hity jesieni i zimy 2021/2022

Moda współgra z nastojami. Nie inaczej jest tej jesieni – fryzury mają nie tylko rezonować z tym, co na zewnątrz, ale przede wszystkim mają być naturalne.

Skoro jesień to dla szatynek brąz, najlepszy taki między czekoladą a kawą. Przy czym kawa może mieć bardzo różne odcienie, od głębokiej, prawie czarnej głębi, po subtelne cappuccino. Włosy mają wyglądać naturalnie, bo mamy być eko od stóp, po czubek głowy.

Brązy pasują paniom o jesiennym typie urody, które mają piwne bądź zielone oczy, najlepiej, jeśli są także posiadaczkami uroczych piegów. Ładnie wygląda przy takim kolorze zarówno bardzo jasna karnacja, jak i oliwkowa cera.

Podobną naturalność uzyskamy jeśli mamy jasne włosy i zdecydujemy się na szampański blond. Zgaszony kolor jest na przeciwległym biegunie platynowego blondu - nie ma w sobie nic z agresywności.

Reklama

Idealnie komponuje się z jasną karnacją, gdzieniegdzie mogą pojawić się refleksy, przypominające truskawkowy bond, który był hitem minionego lata.

Naturalne kolory włosów podkreślają urodę właścicielki i są modne w każdym wieku. Dobrze wyglądają w nich młode dziewczyny i dojrzałe panie.   

Zobacz także: 

Przepowiednia jasnowidza dla Polski i świata. Ma się spełnić wkrótce 

Polacy w Gruzji spotykają się z sympatią na każdym kroku  

Osa czy ćma? Przeziernik osowiec to zaskakujący owad!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: modne kolory włosów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama