Reklama

Cienie pod oczami – nowy makijażowy trend?

Na TikToku pojawił się nowy, kontrowersyjny trend makijażowy. Użytkownicy oszaleli na jego punkcie, a wideo, na którym znana influencerka pokazuje, jak go wykonać, obiegł świat.

TikTok to wciąż najpopularniejsza wśród młodzieży aplikacja, choć coraz częściej do tej społeczności dołączają starsi użytkownicy. Powodem jest różnorodność, jaką oferuje platforma. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Przepis na ciasto? Proszę bardzo. Zabawne wideo? Jak najbardziej. Urodowe porady? Można znaleźć je bez problemu.

Niedawno jedna z popularnych użytkowniczek zaprezentowała swoim fanom nietypowy makijaż. Dziewczyna przed wykonaniem go podkreśliła oczy tuszem oraz nałożyła podkład. Na nagraniu pokazuje, jak według niej powinno się dopełnić make up. Ku zdziwieniu internautów za pomocą kredki dorysowała... cienie pod oczami!

Reklama

Cienie to dla sporej większości kobiet kompleks, który starają się ukryć pod makijażem. Sara postanowiła zrobić z nich atut. To nie pierwszy raz, gdy dziewczyna publikuje na profilu nietypowe treści. Widocznie nie przejmuje się swoimi niedoskonałościami, a co więcej, potrafi zrobić z nich trend.

Pod wideo pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

"Tak, proszę, zróbmy z tego trend. Mam dość ukrywania moich cieni", "Mam naprawdę ogromne sińce pod oczami i uważam, że ten trend jest uroczy!" - czytamy.

Co myślicie o takim makijażu?

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: makijaż | TikTok | makijaż oka | cienie pod oczami
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy