Reklama

Diagonal french manicure. Nowa wersja klasycznego trendu

Diagonal french manicure to najnowszy hit w salonach kosmetycznych. Na czym polega ten trend? To nic innego jak wykonanie klasycznych pasków na końcówkach pod skosem zamiast na prosto. Niby taka drobna zmiana, a robi sporą różnicę. Zobacz, jak jeszcze można urozmaicić ten manicure.

French manicure - klasyk nad klasykami

French manicure to chyba największy klasyk spośród wszystkich możliwych trendów. Pasuje do każdej kobiety i wszystkich stylizacji. Płytka pokryta różowym lakierem z białymi końcówkami od wielu lat nie schodzi listy najbardziej pożądanych paznokci mimo zmieniających się trendów.

Jednak french nie musi być nudny i zawsze taki sam. W ostatnich lat coraz popularniejsze stają się jego różne odmiany - końcówki w innym odcieniu niż biały lub wielokolowe, amerykański z mleczną płytką czy outline, czyli kontury bez wypełnienia. Teraz nadchodzi diagonal french manicure.

Reklama

Czytaj także: Outline french manicure. Nowy wymiar klasyki

Diagonal french manicure - na czym polega?

Diagonal french manicure to odmiana tego klasycznego trendu, w której paski na końcówkach paznokci są namalowane pod skosem. Najlepiej będą prezentować się na płytce opiłowanej w kształt kwadratu lub tzw. trumienki, z uwagi na bardziej geometryczną formę. Jednak na migdałkach również się sprawdzi.

Tak jak w przypadku klasycznego frencha, w jego "skośnej" odmianie paski także mogą być bardziej eksperymentalne - kolorowe, w różnych odcieniach na każdym paznokciu czy z dodatkiem złotych lub srebrnych zdobień.

Diagonal french manicure - kolorowe paski

Pomalowanie pasków na końcówkach paznokci na różne kolory sprawi, że nasz diagonal french manicure nabierze wiosennego charakteru. Możemy postawić na pastelową tonację, która będzie subtelna lub neonową, bardziej energetyczną.

Diagonal french manicure - z dodatkiem zdobień

Diagonal french manicure nigdy nie jest nudny. Jeśli chcemy go jeszcze bardziej urozmaicić, warto dodać kilka innych zdobień na paznokcie. Jednym z najlepszych rozwiązań będą drobinki srebra lub złota, a także wykonanie więcej niż jednego paska tylko na końcówce.

Zobacz również: Aura nails, czyli paznokcie odzwierciedlające energię. Nosi je Dua Lipa

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: french manicure | modne paznokcie

Reklama

Reklama

Reklama