Reklama

Do niedawna szczyt obciachu, dziś to mocny trend sezonu. Wraca moda lat 2000

Dwukolorowe włosy wracają do łask? Na początku tysiąclecia taka koloryzacja święciła triumfy. Nosiły ją m.in. Christina Aguilera oraz Avril Lavigne. Następnie bywała uważana za kicz, jednak teraz, jak wiele innych trendów z lat 2000., staje się ponownie coraz popularniejsza. Udowadnia to Dua Lipa.

Trendy w modzie znikają i pojawiają się ponownie po kilkunastu latach. Obecnie coraz popularniejsze stają się elementy święcące triumfy na początku lat 2000. Do łask wraca estetyka Y2K m.in. w manicure. Inspiracje można znaleźć bez problemu w mediach społecznościowych, np. na Instagramie czy Pintereście.

Powrót trendów z lat 2000.

Jednym z trendów z ubiegłych dekad jest sposób koloryzacji włosów, który najpierw rozsławiła Christina Aguilera. Następnie w ślad za nią szły inne gwiazdy m.in. Avril Lavigne - dwukolorowe pasma stały się znakiem rozpoznawczym piosenkarki.

Reklama

Czytaj także: Te jeansy są hitem! Gorący wiosenny trend lansuje Hailey Bieber

Włosy w takiej koloryzacji powinny być odpowiednio jasne, aby uzyskać efekt kontrastu. Od spodu z kolei pojawiają się pasemka, najczęściej czarne, choć mogą być także innego koloru lub nawet kilku. Nie ma ich jednak w ogóle od góry głowy, tak jak w tradycyjnym balejażu.

Dwukolorowa koloryzacja wraca do łask

Taka stylizacja włosów jest niezwykle odważna, ale i oryginalna. Choć kiedyś mogła być uważana za kicz, teraz trendy mieszają się i łączą w taki sposób, że zacierają się granice między tym, co modne, a tym, co tandetne.

Jakiś czas temu na podobną koloryzację zdecydowała się Dua Lipa. Wokalistka jest uważana za jedną z najbardziej wpływowych gwiazd młodego pokolenia. Przez chwilę taką stylizację włosów nosiła także Nicole Peltz, żona Brooklyna Beckhama.

Zobacz również: Sienna Miller w zaskakującej stylizacji. Wciąż jest ikoną mody?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: fryzury

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy