Reklama

Fryzura komunijna dla dziewczynki. Najlepsze upięcia na ten wyjątkowy dzień

Pierwsza komunia święta wymaga odpowiednich przygotowań, szczególnie w przypadku dziewczynek. Rodzice muszą pomyśleć o białej sukience, dodatkach, a także fryzurze. Jak najlepiej uczesać córkę na tę wyjątkową okazję? Zobacz propozycje na komunijne upięcia.

Pierwsza komunia to duże przeżycie zarówno dla przystępującej do niej dzieci jak i ich rodziców. Szczególnie w przypadku dziewczynek przygotowania do tego dnia są dość wymagające - od wyboru sukienki i dodatków, po odpowiednią fryzurę. Zobaczcie najlepsze propozycję upięć na tę okazję.

Fryzury na komunię - warkocz francuski

Klasyka zawsze sama się obroni, dlatego świetnym rozwiązaniem na komunię dla dziewczynki będzie warkocz francuski. Takie upięcie wymaga pewnej wprawy, jednak mama, babcia czy ciocia być może będą w stanie go wykonać. Jego zaletą jest fakt, że wygląda skromnie i przede wszystkim jest bardzo wygodne w noszeniu.

Reklama

Fryzury na komunię - wianek z włosów

Warkocz można wykorzystać również w innej fryzurze - wianku zaplecionym z włosów dookoła głowy. Potrzebne są dość długie pasma, by możliwe było stworzenie tego upięcia, które sprawdzi się szczególnie w ciepły dzień. Przydadzą się także odpowiednie umiejętności, więc może nie obejść się bez wizyty u fryzjera. 

Czytaj także: Jak dobrać kształt paznokci do dłoni? Odpowiedz na jedno pytanie

Fryzury na komunię - kok

Ponadczasowy i odpowiedni dla dziewczynki idącej do pierwszej komunii będzie także kok. Może być upięty nisko lub nieco wyżej. Stworzony we właściwy sposób nie będzie wymagał długich włosów, trzeba jednak dobrze przypiąć go do głowy. Wystające kosmyki można zostawić lub podpiąć wsuwkami czy ozdobnymi spinkami.

Fryzury na komunię - rozpuszczone włosy

Jeśli twoja córka lubi rozpuszczone włosy - nic straconego. Najlepiej będą wyglądać wystylizowane na fale. Taka fryzura jest uniwersalna, prosta do wykonania i pozwala na sporo swobody. Można dodać do niej różnego rodzaju ozdoby, np. opaskę, kokardę czy wianek z kwiatów.

Zobacz również: Kto nie powinien nosić grzywki? W tym przypadku warto zrezygnować z radykalnego cięcia

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama