Reklama

Fryzury dla cienkich włosów

Są delikatne jak jedwabne nici. Można je tak ułożyć, aby były prawdziwą ozdobą.

Romantyczne fale

Fryzura nawiązuje do modnego w latach 70. uczesania jednej z aktorek serialu "Aniołki Charliego" - Farrah Fawcett. Ta wersja uczesania jest lżejsza, delikatniejsza. Włosy lekko podsusz, następnie spryskaj je lekkim lotionem do układania włosów. Następnie poszczególne pasma (zacznij od czubka) nawijaj na grubą szczotkę i susz, odciągając od głowy, by fryzura była puszysta. Potem spryskaj końcówki lotionem i wywijaj je na zewnątrz. Na koniec utrwal fryzurę żelem w sprayu.

Eleganckie upięcie

Wykonanie takiego uczesania wymaga nieco więcej czasu, ale naprawdę warto poświęcić te kilka chwil. To fryzura idealna na wyjście do teatru, a nawet na przyjęcie. Włosy spryskaj płynem zwiększającym objętość, po czym lekko je podsusz. Pojedyncze pasma nakręcaj na niezbyt grube wałki. Spryskaj utrwalającym sprayem i wysusz do końca. Delikatnie zdejmij wałki. Lekko przeczesz pasma rzadkim grzebieniem, by były puszyste. Kosmyki na dole skręć w pierścionki i przypnij wsuwkami. Utrwal jeszcze fryzurę lakierem.

Reklama

Klasyczna chłopczyca

Aby krótka fryzura wyglądała efektownie, cienkie włosy muszą być dobrze wycieniowane - to pole do popisu fryzjera. Aby jednak po pierwszym myciu uczesanie wyglądało równie efektownie, jak po wyjściu z salonu, musisz poświęcić chwilę na stylizację. Podczas suszenia włosów (chłodnym strumieniem powietrza) przeczesuj je na różne strony szczotką, specjalną nakładką na suszarkę lub po prostu palcami. Możesz pasma na czubku głowy lekko podtapirować. Żelem zaznacz pejsy i wygładź fryzurę z tyłu na szyi.

Świat & Ludzie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy