Reklama

Reklama

Granat dla dojrzałych kobiet! Tak nosi go Małgorzata Rozenek-Majdan

Kolor granatowy cieszy się w tym sezonie sporą popularnością. Nic dziwnego, bo jest bardzo elegancki, dodaje klasy i stylu i z powodzeniem można go nosić zarówno na co dzień, jak i na poważniejsze okazje. Granat to także kolor idealny dla kobiet dojrzałych - przekonała się o tym Małgorzata Rozenek-Majdan i sięga po niego coraz częściej!

Specjaliści od barw twierdzą, że kobiety chętnie wybierające granat postrzegane są jako inteligentne, przywódcze, odpowiedzialne i samowystarczalne. Granat uważany jest za kolor "najmądrzejszy" ze wszystkich i tak też kojarzy się większości z nas. 

Kobiety sięgające często po ubrania w kolorze granatowym mają tendencje do nadmiernej niezależności i samodzielności, ale z drugiej strony są w pełni świadome swoich mocnych stron i potrafią być doskonałymi nauczycielami - same uczą się bowiem przez całe życie. 

Ten opis świetnie pasuje do jednej z największych fanek granatu - Małgorzaty Rozenek-Majdan. Świetnie wykształcona prawniczka i wielbicielka języków obcych nie kryje, że lubi się uczyć i chętnie stawia sobie nowe wyzwania. Niedawno została współprowadzącą program śniadaniowy "DD TVN", zarządza własną marką modową, pisze książki i wspiera rodziców walczących o zmianę postrzegania in vitro w Polsce. 

Reklama

Na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan nie brakuje jej zdjęć w granatowych stylizacjach - są one dowodem na to, że zdecydowanie jest to jeden z jej ulubionych kolorów. 

Zobacz również: Kasia Dziurska zdradziła to o Małgorzacie Rozenek-Majdan. To dlatego 45-latka wygląda tak młodo! 

Małgorzata Rozenek-Majdan pokochała granat. Oto, jak go nosi!

Małgorzata Rozenek-Majdan pokochała granat już jakiś czas temu, ale w tym sezonie nosi go wyjątkowo chętnie, na różne okazje! W listopadzie tego roku prezenterka podzieliła się z fanami filmikiem ze swojej wizyty w siedzibie stacji TVN, gdzie zaprezentowała się w granatowym garniturze ze spodniami typu dzwony, do których dobrała czarne, masywne buty. 

Kilka dni później na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan pojawił się natomiast filmik z planu "DD TVN". Gwiazda zdecydowała się na granatowy sweter z żółtym napisem, do którego dobrała szerokie, dżinsowe dzwony. 

W środę prezenterka wystąpiła na planie programu w granatowym kombinezonie, do którego dobrała białe szpilki. Ta stylizacja doskonale podkreśliła perfekcyjną sylwetkę gwiazdy. 

Co ciekawe, Małgorzata Rozenek-Majdan wybiera granatowe stylizacje nie tylko do pracy! Prezenterka sporo trenuje, więc zdecydowała się także na granatowy strój do ćwiczeń!

Trzeba przyznać, ze gwiazda wygląda w tym kolorze naprawdę dobrze - warto skopiować jej przemyślane stylizacje! 

Zobacz również:

Czerwień to kolor idealny dla kobiet 50+. Tak nosi go Joanna Racewicz! 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: granat | właściwości granatu | Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy