Reklama

Harry i Meghan Markle przyjechali do Europy. Księżna znów zadała szyku!

W czwartek wieczorem dziennik "The Sun" ujawnił, że książę Harry oraz Meghan Markle w tajemnicy spotkali się z królową Elżbietą II. Wizyta książęcej pary była jedynie przystankiem w drodze do Holandii. Harry i Meghan wzięli udział w Invictus Games – zawodach dla okaleczonych weteranów, które wnuk królowej Elżbiety wspiera. Meghan Markle podczas wydarzenia wyglądała obłędnie! Co założyła?

Książę Harry i Meghan Markle odwiedzili Wielką Brytanię

Książę Harry i Meghan Markle zdecydowali się odwiedzić Wielką Brytanię razem po raz pierwszy od marca 2020 roku. O tajemniczej wizycie książęcej pary poinformował w czwartek wieczorem dziennik "The Sun". Harry i Maghan w sekrecie przed mediami spotkali się z babcią, królową Elżbietą II. Później udali się na wizytę do księcia Karola - następcy brytyjskiego tronu i ojca Harrego. Informacje potwierdził rzecznik pary.

Dziennik "The Sun" nie zdradził, czy książęca para zabrała na którąkolwiek z wizyt swoje potomstwo - Archiego i 11-miesięczną Lilibeth. Wiadomo jednak, że królowa nigdy wcześniej nie widziała swojej najmłodszej wnuczki, a bardzo chciała ją poznać.

Reklama

Media spekulują o powodzie tajemniczej wizyty książęcej pary

Tajemnicze spotkanie Harrego i Meghan Markle wywołało medialną burzę i stało się powodem wielu spekulacji. Nie jest tajemnicą, że od czasu rezygnacji pary z pełnienia obowiązków książęcych, zakochani nie utrzymują zbyt bliskich relacji z brytyjską rodziną królewską. Media co jakiś czas donoszą o nowych konfliktach i niesnaskach.

Jak się okazało,  książę Harry i Meghan Markle złożyli wizytę na zamku w Windsorze po drodze do Holandii. Książęca para uświetniła swoją obecnością Invictus Games, a więc zawody dla okaleczonych weteranów, które powstały z inicjatywy wnuka królowej Elżbiety II w 2014 roku.

Meghan Markle znów olśniła stylizacją. Co założyła na Invictus Games?

Meghan Markle przez wiele kobiet uważana jest za ikonę stylu. Na Invictus Games, które odbywają się w Holandii, księżna postanowiła założyć biały oversizowy garnitur. Elegancki komplet domu mody Valentino prezentował się na smukłej sylwetce Markle wyjątkowo elegancko.  

Księżna doskonale odnajduje się w nowych trendach. Biała, dwurzędowa marynarka, którą wybrała, jest hitem obecnego sezonu. Markle dobrała do niej subtelne i dyskretne dodatki. Postawiła na białe,  klasyczne szpilki oraz dopasowaną kolorystycznie torebkę.

***
Zobacz również 

Dzięki nim wygląda jak milion dolarów. Sekret urody Kożuchowskiej

Dla urody trzeba cierpieć? One dla niej umierały

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy