Reklama

Reklama

Idealny na wakacje dot manicure. Inspiracje na paznokcie w kropki

Wakacje to idealny czas na zrobienie wzorów na naszych paznokciach. Jeśli nie jesteś przekonana do palm, mogą być to bardziej uniwersalne motywy np. kropki. Sprawdź nasze propozycje na dot manicure.

Dot manicure. Subtelny

Kropki świetnie sprawdzą się w subtelnym manicure. Wystarczy pomalować paznokcie na naturalny odcień, np. beżowy, różowy czy biały i wybrać kolor, wielkość czy ilość kropek. Dłonie będą wyglądać niezwykle elegancko.

Dot manicure. Pastelowy

Jeśli chcesz postawić na więcej koloru w twoim wakacyjnym manicure, pomaluj część paznokci na wybrany kolor, a pozostałe pozostaw naturalne i zrób na nich kropki w tym samym odcieniu. Oryginalnie i wciąż delikatnie.

Dot manicure. Neonowy

W taki sam sposób można połączyć kropki wraz z nieco mocniejszymi kolorami, np. neonami. Inną opcją będzie naturalny odcień paznokci i kolorowe kropki na nich, które można ułożyć na środku lub dookoła płytki.

Reklama

Dot manicure. Brokatowy

Dla fanek szalonego manicure również mamy propozycję. Kropki w połączeniu z brokatem? Dlaczego nie! Święcące mogą być albo same wzorki na paznokciach albo lakier bazowy, na którym je namalujemy. 

***

Zobacz również:

Dzięki nim wygląda jak milion dolarów. Sekret urody Kożuchowskiej

Dla urody trzeba cierpieć? One dla niej umierały

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: paznokcie wzory | modny manicure

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy