Reklama

Influencerki po 50. podbijają Instagram. Jak prezentuje się ich zimowy styl?

Pomimo, iż branża modowa i media społecznościowe są obecnie zdominowane przez dwudziestolatki, od dłuższego czasu coraz pewniejszym krokiem wkracza do nich pokolenie dojrzałych kobiet. Influencerki po 50. stają się inspiracją. Często noszą siwe loki, dlatego też nazywa się je silverfluencerkami. Jak prezentuje się ich zimowy styl?

Srebrzyste włosy to ich znak rozpoznawalny. Nowe pokolenie stylowych influencerek nazywane jest najodważniejszym pokoleniem mody. Nic w tym dziwnego. W zdominowanym dziś przez dwudziestolatki świecie Instagrama, influencerki po 50. zdają się być zgoła odmienną inspiracją. Dojrzałe, eleganckie kobiety, dzięki mediom społecznościowym odzyskują wolność wyrażania siebie. Na ich stylizacjach warto wzorować się każdego dnia. Jak prezentuje się zimowy styl influencerek po 50.? Jest w czym wybierać!

Stylowa Grèce Ghanem: "Wyróżniaj się"

"Queen Of Ageless Style" niemal zawsze wygląda, jakby wkrótce miała wystąpić w pokazie mody. Grèce codziennie podąża za swoim mottem, które brzmi: "Wyróżniaj się". Jak prezentuje się jej zimowa garderoba? Na początku radzi znaleźć odpowiednią kurtkę skórzaną!

Reklama

W naszej zimowej szafie nie może zabraknąć traperów i obowiązkowo - długiego płaszcza.

Do tego najmodniejszy kolor 2022 roku i zima nie będzie nam już straszna!

Zobacz również: Metaverse wkracza do naszych domów i szaf. Jak oswoić Very Peri?

Linda Rodin: Podstawa to dżins

Inspirując się  Lindą Rodin, skupić powinnyśmy się przede wszystkim na dżinsie. Ten po raz kolejny podbije 2022 rok. W tym obszarze można całkowicie eksperymentować. "All in jeans" będzie w tym roku zdecydowanie na czasie. Przygodę z dżinsami rozpocznijmy więc już zimą!

Chcesz być jak Linda Rodin? Postaw na pikowaną kurtkę i białe botki!

Sophie Fontanel: garniturowe spodnie i oversize’owe marynarki

W szafie Sophie Fontanel przeważają garniturowe spodnie i oversize’owe marynarki. Taki look możemy wybrać tej zimy. Influencerka stawia także na wygodę. W tych butach na pewno nie zmarzniesz!

Do tego rozszerzane dżinsy i jesteśmy gotowe na zimowe chłody.

Zobacz także:

To buty idealne na odwilż. W nich nie przemokniesz!

Zendaya zachwyciła w sukni Lindy Evangelisty!

Tamara Arciuch zaszalała z fryzurą! Trudno oderwać od niej wzrok

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama