Reklama

​Jak dobrać podkład?

Efekt pandy lub gejszy często towarzyszy kobietom, które mają nieodpowiednio dobrany podkład. Na co należy zwrócić uwagę?

Jak dobrać podkład do koloru cery?

Okazuje się, że kolor nude ma wiele odcieni. Raz może wpadać w ciepły beż, innym razem ociera się o pastelową brzoskwinię. Zatem wybór podkładu nie jest rzeczą prostą. Od czego należy zacząć?

Testy powinny być wykonywane przy świetle dziennym. W galeriach handlowych nie mamy takich możliwości.

Dlatego kolejnym krokiem jest przetestowanie podkładu w dobrym oświetleniu na linii żuchwy. Zaczynamy od środka i kierujemy się na boki.

Należy pamiętać, że z czasem podkład ciemnieje, więc warto wziąć artykuł o ton jaśniejszy.

Reklama

Idealny makijaż na lato

Co z pozostałymi kosmetykami? Latem do łask wracają ciepłe odcienie złota, ale bez przesady. Jeżeli decydujemy się na złoty cień na powiekach, pamiętajmy, że wystarczy nałożyć tusz na rzęsy i makijaż gotowy. 

Na usta nakładamy błyszczyk i w ten sposób zachowujemy świeży look na cały dzień. Jeżeli chcemy podkreślić usta czerwoną szminką, zrezygnujmy z tuszu do rzęs. 

Wówczas usta będą wybijały się na pierwszy plan, a oczy pozostaną w cieniu. To nie będzie wyraziste spojrzenie, ale dzięki temu zabiegowi unikniemy "przerysowania". 

Delikatny make-up na lato jest najlepszym rozwiązaniem. O tej porze roku powinniśmy unikać teatralnie podkreślonych rzęs i spektakularnych czarnych kredek do oczu. Dopasujmy się do temperatury otoczenia, a wyraziste makijaże nawiązujące do wrzosowych odcieniach zostawmy na jesień.

Zobacz także:

*** To także może cię zainteresować ***

Sukienki midi. Jak nosiła je księżna Diana?

Pracownicy księżnej Diany zdradzili, co działo się zaraz po wypadku

Księżna Diana chciała się zabić. Książę Karol dał jej powód


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama