Reklama

Jak mieszka Agnieszka Woźniak-Starak? Co za wnętrza!

Agnieszka Woźniak-Starak ceni sobie cisze i spokój. Jeszcze podczas pandemii dziennikarka zdecydowała się na przeprowadzkę z Warszawy do willi w Konstancinie. Spójrzcie na te wnętrza.


Agnieszka Woźniak-Starak nie wyobraża sobie życia bez psów

Agnieszka Woźniak-Starak uwielbia swoje czworonogi. To z myślą o nich dziennikarka przeniosła się do posiadłości w Konstancinie. Przestrzeń, ogród, możliwość spacerów stały się priorytetem. Poza tym dziennikarka po traumatycznych przeżyciach także szukała azylu. Dom pod Warszawą okazał się strzałem w dziesiątkę.

Dom Agnieszki Woźniak-Starak zapiera dech!

Przestrzeń jest urządzona w eklektyczny sposób. Nie brakuje tu nowoczesnych rozwiązań i industrialnego sznytu. Jednak w tej przestrzeni znalazło się miejsce na przytulne dodatki. Chociażby cegła,  wykładziny,  tkane na płasko dywany lub kanapa... Większość projektantów doradza szarą tapicerkę np. z alcantary. 

Reklama

Tymczasem dziennikarka postawiła na naturalne tkaniny inspirowane nadmorskim klimatem. Sofa obita lnianą tkaniną  z dużymi poduchami w paski jest ulubionym miejscem relaksu, co widać na zdjęciach umieszczanych na Instagramie dziennikarki. 

Meble na tle przestronnych okien i ceglanych ścian perfekcyjnie oświetlonych tworzą domową oazę spokoju. A wszystko to w otulinie drzew i ozdobnych krzewów. 

*** To może cię zainteresować ***

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się figurą modelki! Jej sekret?

Gwiazda TVN w bikini. Patrzyli tylko na jedną rzecz!

Jasnowidz nie ma dobrych wieści. To stanie się niebawem!Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dom | wnętrza
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama