Reklama

Jak nosić skórzane płaszcze?

Skórzane okrycia w tym sezonie nabrały rozmachu. Ubieramy się już nie w kuse ramoneski czy bomberki, ale w płaszcze. Im dłuższe tym lepsze. Zobaczcie, jak noszą je gwiazdy.

Chociaż skórzane ubrania kojarzą się zwykle z drapieżnymi, seksownymi kreacjami, z powodzeniem mogą sprawdzić się, jako dopełnienie codziennych stylizacji. Wystarczy spojrzeć na Dorotę Gardias. Lubiana prezenterka, która uważana jest za jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd, tej jesieni postawiła właśnie na skórzany płaszcz. Model, który wybrała, jest długi, brązowy, zapinany na guziki i ściągany w talii paskiem.

Jak widzimy na zdjęciu, którym prezenterka podzieliła się na Instagramie, zamiast szalika Gardias wybrała cienki golf w kolorze płaszcza. Stylizację dopełniała wysokimi butami o ciekawym zapięciu. 

Reklama

Stylizacją "z pazurem" pochwaliła się zaś Marcelina Zawadzka. Wybrany przez nią skórzany płaszcz sięga kolan, ma szeroki kołnierz i oryginalny zielononiebieski kolor. Gwiazda zrezygnowała z szalika, stawiając na odsłonięty dekolt. Na nogi wciągnęła zaś wysokie, ciemne kozaki. Obok takiej stylizacji nikt nie przejdzie obojętnie!

Kto zaś zastanawia się, jak połączyć skórzane okrycie ze spodniami, może zainspirować się stylizacją Julii Wieniawy. Ubrana w długi, jakby wyjęty z "Matrixa" płaszcz,  w jeansach, topie i botkach, prezentowała się rewelacyjnie.

A co wy myślicie o skórzanych płaszczach? Macie je w swojej garderobie? 

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy