Reklama

Reklama

Jej włosy są dłuższe niż ona sama! "Prawdziwa Roszpunka"!

Pochodząca z Ukrainy prawniczka, Alla Perkova, nazywana jest "prawdziwą Roszpunką". Wszystko dlatego, że... nigdy w życiu nie obcięła włosów! Mają już ponad 1,6 m długości.

Kobieta prowadzi konto na Instagramie, gdzie chwali się swoimi naprawdę długimi blond lokami. Włosy mają ok. 1,62 m długości, co oznacza, że są już dłuższe od niej samej - Perkova ma bowiem 1,6 m. Dlatego nazywana jest "prawdziwą Roszpunką"!

Alla zainspirowała się matką, Marią, której włosy sięgają do pasa, ponieważ uważa ją za niesamowicie piękną.

Czy Perkovej przeszkadzają tak długie włosy? Kobieta odpowiada, że od tak dawna zapuszcza loki, że przyzwyczaiła się do ich długości. Jest dumna, że włosy są całkowicie naturalne, a ona nie używa żadnych produktów na porost włosów.

Podziwiają ją celebryci

Reklama

Wyjątkową włosomaniaczkę obserwuje w Internecie już ponad 30 tysięcy osób. Kobieta zwróciła na siebie uwagę niektórych pierwszoligowych celebrytów. Jej fanami zostali m. in. Candice Swanepoel - supermodelka - i aktor Jared Leto. Perkova poznała go podczas miesiąca miodowego - był zachwycony jej niesamowitymi włosami. Z kolei modelka Candice Swanepoel udostępniła zdjęcie włosów Alli na swoim koncie na Instagramie.

Alla cieszy się z reakcji, jakie otrzymuje od fanów w sieci. Chociaż od czasu do czasu otrzymuje negatywne głosy, mówi, że jedyną wadą jej długich loków jest to, że może teraz łatwo nadepnąć na końce włosów.

Jej rodzina bardzo wspiera jej pasję - jej matka jest dumna, że pomogła jej utrzymać długość włosów przez całe życie. Mąż Alli, Edward, również kocha jej długie włosy, nawet pomaga je czesać. Alla obecnie jest prawniczką, ale ma nadzieję, że jej długie loki pomogą jej osiągnąć od dawna cel, jakim jest bycie pełnoetatową modelką.

Przeczytaj też:

Bieszczady na weekend. Co oferuje "polski Dziki Zachód"?

Modne dżinsy 2021. Wykorzystaj hacki z Tik Toka

Marzena Rogalska wraca do TVN. Wiadomo, jaki poprowadzi program

* * *

Zobacz więcej:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy