Reklama

Jennifer Aniston jak Rachel z “Przyjaciół”. “Wróciliśmy do lat 90?”

Jennifer Aniston sławę zyskała dzięki roli Rachel Green w serialu “Przyjaciele”. W latach 90 wiele młodych kobiet czerpało inspirację z fryzur i stylizacji, w których prezentowała się na planie. Ostatnia Jennifer Aniston udostępniła w serwisie Instagram nagranie z sesji zdjęciowej. Gwiazda zaprezentowała się w uczesaniu, które fanom serii jednoznacznie skojarzyło się z fryzurą Rachel z szóstego sezonu serii. Post skomentowała Gwyneth Paltrow, co wywołało burzę w komentarzach.

Jennifer Aniston inspiracją dla młodego pokolenia? 

Choć pierwsze sezony serialu powstały przed narodzinami najstarszych przedstawicieli generacji Z, to okazało się, że humor i perypetie “Przyjaciół" są ponadczasowe. Zoomersi chętnie śledzą losy szóstki z “Central Perk". Młode pokolenie odkrywa też na nowo trendy z lat 90 i 2000 tak zwane Y2K. Dlatego nie wykluczone, że Jennifer Aniston tak, jak 20 lat temu, tak i dziś wykreuje modę na długie, proste i mocno wycieniowane (szczególnie z przodu) włosy. Identyczną fryzurę aktorka nosiła w 2000 r., gdy wcielała się w rolę Rachel Green w szóstym sezonie “Przyjaciół".

Reklama

Zobacz również: "Przyjaciele": Matthew Perry zarobił miliony dzięki Davidowi Schwimmerowi

Wpis Gwyneth Paltrow rozpętał burzę 

Podobieństwo do fryzury, którą niegdyś nosiła Jennifer Aniston, nie uszło uwadze Gwyneth Paltrow, która skomentowała wpis koleżanki po fachu słowami:

To jedno zdanie wywołało burzę pod wpisem Gwyneth Paltrow. Część użytkowników uznała, że komentarz aktorki to objaw zazdrości: 

Gwyneth Paltrow nie wyjaśniła, co miała na myśli, za to pojawiło się też wiele komentarzy, które tłumaczyły, że aktorka nie miała złych intencji: 

Zobacz również: Jennifer Aniston w stroju od polskiej projektantki. Też taki chcecie? To wyciągajcie prawie 20 tys. złotych!

Nie tylko fryzura Y2K

Nie tylko fryzura Jennifer Aniston podczas sesji zdjęciowej przywodzi na myśl lata 90 i 2000. Także niektóre jej stylizacje i makijaż mogą nasuwać takie skojarzenia. Aktorka wystąpiła między innymi w niebieskich cieniach do powiek, które jeszcze do niedawna uchodziły za szczyt kiczu, natomiast były bardzo trendy w modzie Y2K. W latach 90 i na początku XXI w. niebieski cień był obowiązkowy w każdej dziewczęcej kosmetyczce. 

Zobacz również: 

Modne fryzury dla kobiet po 50-tce. Te cięcia ukrywają zmarszczki

Marzena Rogalska mieszka w pastelowych wnętrzach. Jej łazienka wygląda jak SPA

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy