Reklama

Reklama

Jest jedną z najpiękniejszych modelek na świecie. Na co dzień mierzy się z hejtem

Pochodząca z Armenii Armine Harutyunyan ma na swoim koncie współpracę z domem mody Gucci, a także znajduje się na liście 100 najpiękniejszych modelek na świecie. Mimo to codziennie zalewa ją fala hejtu.

Jest uznana za jedną ze 100 najpiękniejszych modelek na świecie, a mimo to mierzy się z negatywnymi komentarzami dotyczącymi jej urody. 

Armine Harutyunyan przyszła na świat w 1997 roku w Erewaniu w Armenii. Ukończenie studiów na wydziale projektowania w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Pięknych umożliwiło jej wykonywanie zawodu graficzki i ilustratorki. Nic nie zapowiadało, że niedługo zacznie pracę jako modelka.

W 2019 roku zapozowała do zdjęć w Berlinie. Dzięki nim została zauważona przez Alessandra Michele — dyrektora kreatywnego domu mody Gucci. Jej przygoda z wybiegiem rozpoczęła się od wzięcia udziału w pokazie marki na Milan Fashion Week i trwa do dziś. 

Reklama

Trafienie na listę 100 najpiękniejszych modelek na świecie wcale nie było dla Armine Harutyunyan powodem do radości. To właśnie wtedy zaczęły się pojawiać negatywne komentarze. 

Nie szczędzono niemiłych słów w kwestii jej urody. W internecie nie brakuje treści, które wyśmiewają wygląd modelki. 24-latka nie przejmuje się jednak tymi opiniami i jak wyznała w rozmowie z włoską gazetą "La Republicca", bycie inną jest lepsze niż dopasowywanie się do otoczenia.

Czytaj więcej:

Zmiana czasu na zimowy: Kiedy należy przestawić zegarki?

Kasztany i ich właściwości. Na co pomagają?

Wilkowór tasmański: Tak wyglądał naprawdę

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Armine Harutyunyan

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy