Reklama

Reklama

Jest sobowtórem Marilyn Monroe. Za wygląd grożą jej śmiercią

Choć jest młoda, piękna i przypomina Marilyn Monroe, to niektórzy życzą jej śmierci. Leylah Dobinson to modelka, która pragnie być jak ikona z dawnych lat. A hejtami się nie przejmuje i robi swoje.

Sobowtórka Marilyn Monroe

Leylah Dobinson to 23-letnia sobowtórka Marilyn Monroe. Brytyjka ma ponad 22 tysiące obserwatorów na Instagramie i pracuje jako modelka. Od dawna uwielbia ikonę z dawnych lat, która zachwyca ją naturalnym pięknem i osobowością.

Modelka wyznała, że działając w internecie, spotyka się ze sporą ilością hejtu. Dobinson dostaje nawet groźby śmierci - ludzie nazywają się fałszywą i narcyzem. Nie przejmuje się tym jednak, tylko stara się robić swoje. "Myślę, że to również sprawa zazdrości" - dodała.

Hejt w sieci

Dobinson już jako dziecko uwielbiała bawić się w przebieranki i się malować. Mówi, że mama powiedziała jej, że może być następną Monroe. To też stara się robić - publikuje na swoim koncie zdjęcia w stylu Monroe.

Reklama

Kobieta zaczęła poważnie traktować modeling od 2019 roku, natomiast w kolejnym miała swoją pierwszą płatną sesję zdjęciową. Dobinson ma nadzieję, że jej wygląd przyciągnie taką samą uwagę jak Monroe.

***

Zobacz również:

Połączenie tych produktów, to piekło dla żołądka. Wzdęcia to nie wszystko

Maryja pokazała jej przyszłość świata. Co zobaczyła Mirjana Soldo?

Woda z ogórków kiszonych - eliksir składników aktywnych biologicznie

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marilyn Monroe | sobowtóry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy