Reklama

Joanna Cesarz. Sukces dzięki krągłościom

Trzy lata temu wygrała program "Supermodelka plus size" Dziś jest najpopularniejszą polską modelką w tej kategorii. Kim jest Joanna Cesarz?

Jest psychologiem, zdobywa także kwalifikacje jako seksuolog i z tą dziedziną wiąże swoją przyszłość. Program nie był jej debiutem w świecie modelingu, ale szansą na pokazanie się szerszej publiczności.

Choć zawsze miała wsparcie kochających rodziców, jako nastolatka borykała się z podobnymi problemami jak inne dziewczyny: kompleksy i złośliwości ze strony rówieśników zatruwały jej życie. Uporała się z nimi w dużej mierze dzięki psychoterapii. Teraz sama chce pomagać innym kobietom.

Płaci jednak za to wysoką cenę. Musi mierzyć się z nieprzychylnymi opiniami, internetowym hejtem i złośliwymi komentarzami. Stawia jednak na pozytywne podejście i stara się edukować swoich obserwatorów.

Reklama

Stara się prowadzić zdrowy tryb życia. Swoich fanów ujęła pozytywnym podejściem i naturalnością: nie retuszuje swoich zdjęć, walczy z nierealnymi kanonami urody, które są nieosiągalne dla zwyczajnych kobiet. Dla nich ma swoją propozycję: opowiada o samoakceptacji, poznawaniu swoich emocji i siebie, ale potrafi przyznać się też do smutku i problemów.

 Szczerość, naturalność i pozytywne podejście ściągnęły na jej instagramowy profil ponad 60 tys. użytkowników.

Zobacz również:

Joanna Cesarz. Zobacz więcej zdjęć

Iwona Zielińska. Zobacz więcej zdjęć

Ma 57 lat. Robi karierę jako modelka kostiumów

Kasia Struss: Macierzyństwo mnie zmieniło

Królowa Matylda. Prawdopodobnie najlepiej ubrana królowa

Elle MacPherson. %6-letnia modelka ma ciało bogini

Modelki plus size. To one zmieniają oblicze branży
***

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>

Zobacz także:


Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy