Reklama

Królowa Matylda. Prawdopodobnie najlepiej ubrana królowa

Wyraziste, barwne, a zarazem dystyngowane. Stylizacje królowej Matyldy są zawsze przemyślane i dopracowane w najmniejszych szczegółach. Matylda króluje nie tylko w Belgii, ale i w świecie mody.


Brytyjska rodzina królewska od lat przyciąga uwagę nie tylko swoich poddanych, ale też mediów i ich odbiorców na całym świecie. Ludzie bacznie przyglądają się każdemu gestowi jej członków, ale też każdej sztuce odzieży.

Nic dziwnego, że piękne młode kobiety należące do tej rodziny chcąc nie chcąc stają się ikonami mody. Kreacje Diany fascynują do dziś. Sukienki, w których publicznie pokażą się Kate czy Meghan są wyprzedawane na pniu.

Ale monarchia przetrwała nie tylko w Wielkiej Brytanii. Kobiety z innych rodzin królewskich również dbają o swój arystokratyczny szyk i niejednokrotnie robią to lepiej niż okrzyknięte ikonami mody dziewczyny z rodu Windsorów.

Reklama

Hiszpańska królowa Letycja od dawna przyciąga uwagę urodą i elegancją. Niedawno na arystokratycznej scenie modowej z impetem zjawiła się belgijska księżniczka Eleonora, o której już mówi się, że może przebić Meghan i Kate. "Efekt Eleonory" staje się faktem, choć dziewczyna ma dopiero 15 lat.

Ale prawdziwą fashionistką wśród arystokracji jest jej matka, królowa Matylda. 48-letnia monarchini ma wyrazisty styl. Lubi żywe kolory, printy i projektantów z najwyższej półki. Jej kreacje są na tyle odważne, że zawsze wyróżnia się z tłumu i na tyle konwencjonalne, że idealnie pasują do jej statusu i podkreślają prestiż. Królowa Matylda zawsze dba, by jej strój był dopasowany do sylwetki i sytuacji. Dzięki modnym detalom bez trudu przyćmiewa nawet takie ikony stylu Jak Brigitte Macron i Melania Trump.

W pandemii szybko uczyniła maseczkę jednym z modnych akcesoriów. Zawsze dopasowuje ją do kreacji. Często maseczka wykonana jest z tego samego materiału co suknia i zakładana na maseczkę chirurgiczną.

Jej styl może być doskonałą inspiracją dla dojrzałych kobiet, które chciałyby uzyskać efekt nienagannej elegancji i wyrazistego charakteru.

Iza Grelowska


Czytaj więcej:

Księżniczka Eleonora wchodzi do gry!

Oryginalny płaszcz księżnej Kate spodobał się kobietom

Księżna Kate dała meghan sekretny znak?

Jill Biden i ukryte znaczenie jej stylizacji

Haftowała suknie Meghan i Kate. jest na progu bezdomności

Kasia Struss: Macierzyństwo mnie zmieniło


***

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>

Zobacz także:Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy