Reklama

Reklama

Kultowy makijaż Lady Di wraca do łask!

Niebieska kreska rysowana na dolnej lub górnej powiece królowała w latach 80. Taki makijaż uwielbiała również księżna Diana. Za sprawą nowego sezonu serialu „The Crown” kultowy eyeliner znów cieszy się zainteresowaniem.

Księżna Diana zasłynęła z nietuzinkowego stylu. Swoją buntowniczą postawą zachwyciła miliony osób na całym świecie. Jednym z jej znaków rozpoznawczych był właśnie niebieski eyeliner, który, jak sama mówiła, bardziej podobał jej się od klasycznej czarnej kreski, ponieważ był wesoły i oryginalny.

Niebieskie kreski na dolnej powiecie były nie tylko wyrazem buntowniczej postawy księżnej, ale też pięknie podkreślały jej duże, błękitne oczy.

Dlaczego makijaż księżnej Diany powrócił?

Niedawno premierę miał czwarty już sezon serialu "The Crown", który tym razem skupia się na postaciach wybitnych kobiet: Diany Spencer, królowej Elżbiety II i Margaret Thatcher. Produkcja Netflixa zbiera przed ekranami ogromną publiczność. Fani serialu zachwycili się pięknymi stylizacjami i makijażami księżnej Diany. Internauci zalali media społecznościowe masą zdjęć aktorki wcielającej się w rolę matki Harry’ego i Williama, komentując jej niezwykłą charakteryzację. Wniosek był jeden: twórcy serialu świetnie odwzorowali styli Lady Di.

Reklama

Szczególną popularnością cieszył się jeden wątek w tej dyskusji - niebieski eyeliner. Jedna z marek, produkujących taką kredkę wyznała, że ich sprzedaż zwiększyła się niemal dwukrotnie od emisji najnowszego sezonu serialu.

Najbardziej zbliżony do stylu Diany odcień wyprzedał się w zaledwie kilka godzin!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: księżna Diana | The Crown

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy