Reklama

Lustrzany manicure. Przepiękny efekt na paznokciach

Trendy w manicure pojawiają się co jakiś czas, żeby potem na chwilę zniknąć i powrócić. Tak właśnie jest z efektem lustra, który był już modny kilka lat temu. Teraz znów wracają do łask - zdecyduj się na niego również na swoich paznokciach!

Efekt lustra na paznokciach. Czym jest?

Efekt lustra na paznokciach to nic innego jak połyskująca tafla, która imituje lustrzane odbicie. Uzyskuje się go, nakładając specjalny pyłek w odpowiednim kolorze na lakier hybrydowy utwardzony w lampie, najczęściej w neutralnym lub białym odcieniu, aby nie przebijał od spodu.

Lustrzany manicure najlepiej będzie się prezentować na długich paznokciach, szczególnie tych w kształcie tzw. migdałków, czyli wydłużonych owali. Dobrze wyglądać będą również tzw. baleriny lub trumienki oraz klasyczne kwadraty i prostokąty.

Efekt lustra na paznokciach. Klasyczny blask

Lustro kojarzy nam się najczęściej ze srebrnym kolorem. Jest to najbardziej klasyczna odmiana tego efektu w manicure. Inny wariant - delikatny, a zarazem nadający niesamowity blask naszym paznokciom - to złoto: żółte, z odcieniem miedzi, szampańskie czy różowe.

Reklama

Efekt lustra na paznokciach. Mocny kolor

Jednak efekt lustra z powodzeniem sprawdza się także w przypadku zdecydowanie mocniejszych akcentów kolorystycznych. Jeśli jesteś fanką wyrazistych odcieni na paznokciach, z pewnością pokochasz lustrzany manicure w wersji czerwonej, niebieskiej czy fioletowej.

***

Zobacz również:

MANICURE WIOSNA 2022: MODNE WZORY I KOLORY

#BLUENAILS CZYLI NIEBIESKIE PAZNOKCIE – NAJMODNIEJSZY TREND NA WIOSNĘ 2022

JAK ZAPUŚCIĆ PAZNOKCIE, BY BYŁY PIĘKNE I ZDROWE?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: trendy w manicure | modne paznokcie 2022
Reklama
Reklama
Reklama