Reklama

Ma 57 lat. Robi karierę jako modelka kostiumów

Kathy Jacobs 30 lat temu próbowała przebić się jako modelka, ale okazało się, że jest za niska. Teraz pozuje dla najbardziej prestiżowego magazynu modowego poświęconego kostiumom kąpielowym.

Co roku Sports Illustrated wypuszcza specjalne wydanie poświęcone kostiumom kąpielowym. Można w nim zobaczyć modelki, celebrytki i sportsmenki - oczywiście w kostiumach kąpielowych. Ukazanie się na okładce oznacza niemal pewny awans do grona supermodelek. Ale nawet "zakwalifikowanie się" do wydania to kamień milowy w karierze modelki.

Kathy Jacobs też wzięła udział w konkursie, w którym konkurencja jest mordercza. Efekt? Okazało się, że jedyne co się zestarzało to "ageizm", a wiek nie jest przeszkodą w realizacji marzeń. Nawet jeśli to marzenia o zostaniu modelką prezentującą kostiumy kąpielowe!

Reklama

A nie było łatwo. Kiedy była młodą dziewczyną, słyszała, że jest za niska, a "wszyscy chcą wysokich dziewczyn". 

Spróbowała w wieku 40 lat. Było jeszcze gorzej. "Kobiety po 40-stce są martwe. Nikt nie chce ich widzieć" - usłyszała wtedy od agenta.

Kathy miała jednak nie tylko piękne ciało, ale i charakter. Nigdy się nie poddała.

W wieku 56-lat zadebiutowała w Sports Illustrated, marzeniu każdej dziewczyny w branży. I nagle wszystko się odmieniło. Posypały się propozycje: od zawodowych po matrymonialne, a Kathy z dnia na dzień została zasypana pytaniami o dietę, pielęgnację i trening.

Ale sukces Kathy to nie tylko sposób odżywiania i ćwiczenia. To przede wszystkim nastawienie mentalne. "Ograniczające przekonania społeczne dotyczące starszych kobiet nigdy ie ograniczyły moich własnych przekonań" - twierdzi.

Czytaj więcej:

Kasia Struss: Macierzyństwo mnie zmieniło

Paulina Porizkova pokazała twarz po zabiegu

Elle MacPherson. 56-letnia modelka ma ciało boginii

Najpiękniejsze gwiazdy po 40-stce

Ma 56 lat. W przezabawny sposób parodiuje gwiazdy

Fluvia Lacerda. Piękno w rozmiarze plus

Bettie Page. Tragiczne losy największej seksbomby lat 50.

*****

Setki zdjęć najpiękniejszych modelek***

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>

Zobacz także:


Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy