Reklama

Magdalena Zawadzka jest wierna jednej fryzurze! To propozycja dla pań po 60-tce

Magdalena Zawadzka, aktorka i ulubienica widzów gościła niedawno w programie "Dzień Dobry TVN" i zaprezentowała krótką, blond fryzurę, która nie tylko dodaje lekkości, ale także odmładza i łagodzi rysy. To idealna propozycja dla pań po 60-tce!

Magdalena Zawadzka wystąpiła w programie "Dzień Dobry TVN" i zachwyciła formą oraz modną stylizacją. 78-letnia aktorka zdecydowała się na luźniejszy sweter w odcieniu cukierkowego różu, dzianinową, kremową spódnicę do kolan oraz zimowe botki w kolorze przygaszonego beżu. Dopełnieniem stylizacji była kurtka w odcieniu szampańskiej szarości. 

Magdalena Zawadzka lubi zaskoczyć stylizacją, za to od lat wierna jest jednej fryzurze, która nie tylko dodaje sylwetce lekkości, ale mocno odmładza!

Magdalena Zawadzka od lat wierna jest jednej fryzurze. Idealna dla pań po 60-tce!

Magdalena Zawadzka kocha blond - jest mu wierna od początków kariery i trudno wyobrazić sobie aktorkę w innym kolorze włosów. Gdy debiutowała, nosiła włosy do ramion, które często spinała także w wysokiego koka lub luźnego kucyka. Od wielu lat nosi jednak krótszą fryzurkę z grzywką. 

Niezapomniana Basia z "Pana Wołodyjowskiego" promuje cięcie, które jest wręcz idealne dla pań po 60-tce. Blond włosy sięgające uszu i lekko cieniowana grzywka nie tylko odmładzają, ale dodają lekkości i są proste do ułożenia. Takie cięcie to idealna propozycja dla starszych pań, które chcą wyglądać młodziej, ale nie lubią skomplikowanych zabiegów fryzjerskich. 

Reklama

Pełna życia i zaskakująca doskonałą formą aktorka jest najlepszą reklamą tej fryzury! 

Magdalena Zawadzka: Kariera

Magdalena Zawadzka-Holoubek debiutowała już jako nastolatka w Młodzieżowym Studiu Poetyckim. W 1966 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Popularność i miłość widzów przyniosła jej rola Basi Wołodyjowskiej w filmie "Pan Wołodyjowski", a ugruntował je serial "Przygody pana Michała" z 1969 roku. 

Magdalena Zawadzka zagrała w takich filmach jak "Rozwodów nie będzie", "Klucze" czy "Mazepa", regularnie występowała także na deskach Teatru Scena Prezentacje w Warszawie. Aktorka nie unikała też seriali - mogliśmy ją podziwiać m.in. w "Wojnie domowej" czy "Plebanii". Wystąpiła również jako matka Piotra Korzeckiego w czwartej serii serialu "Magda M" i próbowała swoich sił w dubbingu. 

Zobacz również: 

"Sanatorium miłości" przekracza kolejne granice. Zrobiło się gorąco! 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy