Reklama

Reklama

Metamorfoza bez cięcia

Chciałabyś mieć grzywkę, ale boisz się ryzykować? A może znudziła ci się i jak najszybciej chcesz się jej pozbyć? Z nami poeksperymentujesz bez konieczności wizyty u fryzjera.

Ukryj ją!

Gdy chcesz się pozbyć grzywki, bądź precyzyjna - niechlujny wygląd popsuje efekt zmiany! Zrób przedziałek na środku, końce grzywki przypnij pod spód wsuwkami i przykryj je wierzchnią warstwą włosów. Możesz też skręcić grzywkę w twista i podpiąć z boku lub na środku głowy. Prosty i modny sposób na odsłonięcie czoła to stworzenie tuż przy konturze twarzy dobieranego warkocza. Chcesz upiąć włosy? Proponuję zrobić loki - przy nich łatwiej ukryć grzywkę. Roztrzep loki palcami i wyznacz asymetryczny przedziałek. Teraz zaczesz grzywkę na bok i do góry lub ułóż w fale okalające twarz.

Reklama

Ciężką i gęstą grzywkę aktorka Jessica Biel (30) sprytnie zamaskowała dzięki przedziałkowi na środku głowy. Ale uwaga: nie każda z nas będzie wyglądała z nim dobrze. Na szczęście, można zastosować inny trik.

Zasłaniamy

Stworzenie imitacji grzywki to dobry pomysł na metamorfozę. W ten sposób sprawdzisz też, czy grzywka do ciebie pasuje. Możesz stworzyć "skośną" grzywkę: od czubka głowy wyznacz trójkąt i skieruj włosy na bok. Włóż pasmo za ucho i przykryj wierzchnią warstwą włosów. Aby stworzyć grzywkę zakrywającą całe czoło, od czubka głowy wyznacz trapez. Zwiń go w rulon (pod spód, do linii brwi), a boki przypnij wsuwkami. Możesz też wypróbować dopinki, czyli tzw. grzywki na taśmie.

Aktorka Rachel Bilson (31) stworzyła namiastkę grzywki, wytyczając przedziałek na boku i zaczesując włosy do przodu.

Magdalena Motyka

Show
Dowiedz się więcej na temat: Taylor Swift | Olivia Wilde | Rachel Bilson | fryzury | grzywka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy