Reklama

Reklama

Mushroom blonde: Trend w koloryzacji włosów na zimę 2021

Zimą, gdy temperatura za oknem spada, panie często decydują się na zmianę koloru włosów. Wówczas chętniej wybieramy ciemniejsze odcienie. W tym sezonie rekordy popularności na Pintereście bije hasło "mushroom blonde". Kobiety, które szukają inspiracji przy pomocy popularnej aplikacji, najczęściej zawieszają oko na tym niestandardowym odcieniu. Jaki to kolor?

Nowy trend w koloryzacji włosów: to najmodniejszy kolor tej zimy

Radosny truskawkowy blond i jasna platyna to już przeszłość. Analitycy Pinteresta donoszą, że popularność hasła "mushroom blonde" w ciągu ostatnich miesięcy wzrosła o 15 proc. Użytkowniczki aplikacji coraz częściej inspirują się popielatymi odcieniami. Jak właściwie wygląda blond o grzybowym zabarwieniu?

Mushroom blonde nie jest tradycyjnym blondem. To kolor pośredni - nie jest ciemny, ale nie można nazwać go również jasnym. Jeśli patrzymy na kosmyki pod słońce, mienią się one i sprawiają wrażenie wielokolorowych. Mushroom blonde ma w sobie nieco szarości.

Reklama

Nowa fryzura Hailey Bieber zachwyciła internautki!

Dlaczego popielaty odcień blondu stał się tak bardzo popularny? Osoby, które rozważają zmianę koloru włosów, najczęściej inspirują się swoimi idolami. Ostatnimi czasy na topie są szczególnie: Kim Kardashian, Kendall Jenner, Margot Robbie. Na wzrost popularności mushroom blonde z pewnością wpływ miała nowa fryzura Hailey Bieber.

Modelka wyznacza trendy zarówno jeśli chodzi o modę, jak i urodę. Do niedawna żona Justina Biebera była kojarzona z blond fryzurą. W październiku postanowiła jednak zaszaleć i odmienić swój wygląd. Modelka zdecydowała się na ciemniejszy odcień o szarym zabarwieniu.

Kto będzie wyglądał korzystnie w mushroom blonde?

Mushroom blonde to ciemny blond mieniący się na srebrno. W  przypadku dojrzałych pań może się więc nie sprawdzić. Szara poświata dodaje lat, dlatego warto na nią uważać.

Młode dziewczyny, które rozważają odświeżenie fryzury, zimą powinny spróbować koloryzacji mushroom blonde. To wdzięczny, stonowany odcień, który spodoba się miłośniczkom bezpiecznych rozwiązań. 

***
Przeczytaj również:


Skurczone ubrania. Jak je odratować?

Wraca moda na dzwony. Rozcięcie na nogawkach to hit sezonu!

Doda nie spocznie! Chce rozwodu kościelnego z Emilem!

Zobacz również: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: koloryzacja włosów | blond włosy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy