Reklama

Najlepsze inspiracje na świąteczny manicure

Święta zbliżają się dużymi krokami. Planując swój bożonarodzeniowy outfit, makijaż czy fryzurę, nie można zapomnieć także o manicure. Jeśli nie masz pomysłu na świąteczne paznokcie, przychodzimy z pomocą z kilkoma inspiracjami!

Manicure na święta. Królowa czerwień

Kolor czerwony niepodzielnie rządzi w stylizacjach paznokci podczas świąt. Może to być jednokolorowy manicure w klasycznej czerwieni, połączenie jej np. ze złotem czy dodanie zdobienia w postaci renifera czy gwiazdki.

Manicure na święta. Zielono mi

Drugim najpopularniejszym kolorem świątecznym jest zieleń, która kojarzy się z choinką i innymi roślinnymi ozdobami. Butelkowy odcień zielonego jest niezwykle elegancki, dobrze prezentuje się także z odrobiną złota.

Manicure na święta. Wariacje na temat frencha

Uważasz, że tradycyjny francuski manicure jest nudny? Nic z tego! Na bazie popularnego frencha można wymyślić nieskończenie wiele kombinacji, również tych świątecznych, np. brokatowe końcówki czy czerwono-białe paski.

Reklama

Manicure na święta. Wzorki na naturalnym tle

Dla fanek nieco delikatniejszego manicure także mamy propozycję. Co powiecie na naturalną bazę, na której zostaną zmalowane choinki, gwiazdki, bombki i wszystko, co tylko zapragniecie? Wygląda to naprawdę świetnie i mocno świątecznie!

Manicure na święta. Brokat w wersji light

Święta kojarzą się z błyskiem. Jednak nie wszystkie kobiety lubią taką ekstrawagancję na swoich paznokciach. Święcący manicure to może być natomiast jedynie drobny złoty czy srebrny akcent lub dodatek brokatu na jednym paznokciu.

Manicure na święta. Brokat w wersji hard

Poprzednia propozycja jest za mało wystrzałowa, a może chcesz połączyć świąteczny manicure już z tym sylwestrowym? Jeśli tak, to szaleństw z brokatowymi lakierami czy świecącymi pyłkami na paznokciach może być naprawdę wiele.

Zobacz więcej:

Trendy w manicure w 2022 roku. Jakie stylizacje paznokci będą modne?

Czy lakiery hybrydowe są niebezpieczne?

Oszałamiająca choinka w domu Lewandowskich już gotowa!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: manicure na święta
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy