Reklama

Reklama

Najmodniejsza fryzura 2021. Grzywka Brigitte Bardot wraca do łask

Brigitte Bardot wyznaczała trendy. Jednym z nich była tzw. paryska grzywka. Kto ma ochotę na metamorfozę?

Paryska grzywka najmodniejsza w 2021 roku

Ma być lekko i zwiewnie. Kaskadowo obcinana grzywka idealnie komponuje się z rozpuszczonymi włosami oraz spiętymi w kucyk lub koka. Minimalistyczny przedziałek sięgający maksymalnie do 1/2 kopuły sprawia, że dzielone na pół pasma dodają wdzięku i uroku każdej kobiecie, która zdecyduje się na grzywkę w paryskim stylu. Ważną role odgrywają dodatki. Nie należy zapominać o wstążkach, tasiemkach, aksamitnych kokardach.

Komu pasuje paryska grzywka?

Żeby pozwolić sobie na takie cięcie warto wziąć pod uwagę długość włosów. Jeżeli sięgają łopatek to idealnie, jeżeli ramion to też nie jest źle. Przy krótszych fryzurach należy się zastanowić. Objęcie grzywki wielu osobom może dodać zbędnych kilogramów. Jeżeli masz wysokie czoło, nie zastanawiaj się. Francuska grzywka jest idealna dla ciebie. Podkreśli ramę twarzy i odejmie lat. 

Reklama

Jeżeli twoja twarz jest okrągła lub kwadratowa koniecznie skonsultuj się ze stylistą. Grzywka w paryskim stylu niekoniecznie musi być idealnym rozwiązaniem. Przedziałek może sprawić, że fryzura mimo swoich parametrów lekkości sprawi, że twarz będzie prezentowała się niekorzystnie. 

Od lat francuskiej grzywce wierna jest Agnieszka Dygant, która na każdym zdjęciu prezentuje się rewelacyjnie!

Zobacz także:

To trzeba mieć w szafie jesienią 2021! Sztos

Katarzyna Glinka w modnym jesiennym płaszczu

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy