Reklama

Reklama

Noszą go Woźniak-Starak, Rozenek, Wieniawa i... Kermit. Hit tej wiosny

Wiosna 2022upłynie pod znakiem odważnej barwy! Intensywna, żywa, energetyzująca i dająca wiele nadziei zieleń to kolor, po który w tym sezonie z lubością sięgają gwiazdy w Polsce i na świecie, influencerzy oraz najwięksi projektanci mody. Na wybiegach i ulicach swoje tryumfy święci odcień Kelly green, który ze względu na skojarzenia z żabami nazywany bywa też Kermit green. Już niedługo wiosna będzie tonąć w zieleni, dlatego warto zaopatrzyć swoją szafę w ten kolor.


Najmodniejszy kolor na wiosnę 2022 r. to zieleń w mocnym, energetycznym kolorze, która uderza w oczy i nasyca je intensywnością barwy — to jednak oznacza też, że potrzeba dużego wyczucia, aby odpowiednio łączyć ten kolor z innymi. Nie trudno tutaj bowiem o wpadkę. Jednak mimo to warto sięgnąć po mocnozielone ubrania, bo wyglądają one niesamowicie szykownie, a jednocześnie mogą odjąć lat. Po Kermit green sięgają kobiety i mężczyźni na całym świecie i w każdym wieku. Intensywny kolor ożywia skórę, optycznie ją odmładza i sprawia, że osoba nosząca ten odcień wydaje się bardziej energiczna.

Reklama

Warto dodać, że kermitowa zieleń bywa różnie interpretowana, jeśli chodzi o odcień. Jedni decydują się na ciemniejszą, nasyconą i chłodniejszą wersję, która bliższa jest dojrzałym formą żab i rzekotek drzewnych. Inny wybierając swój odcień, bazują na barwach, które można zobaczyć u młodych osobników i kolorach wybranych przez twórców postaci Kermita — najsłynniejsze żaby świata, którą starsi sympatycy mody pamiętają z Ulicy Sezamkowej, a młodsi z The Muppet Show. Zarówno w Polsce, jak i za granicą spotkać można gwiazdy, które preferują jeden lub drugi wariant — niezależnie od wybieranych odcieni, to już pewne, że wiosna 2022 będzie tonąć w zieleni!

Małgorzata Rozenek-Majdan, która nadchodzące trendy zauważyła już grudniu ubiegłego roku, wybrała ciemniejszą, ale intensywnie zieloną barwę. Celebrytka wystąpiła w finale "Projektu Lady" w zjawiskowej, ciągnącej się po ziemi sukni na jedno ramię z odważnym rozporkiem z przodu.

Na podobny odcień zdecydowała się także Agnieszka Woźniak-Starak. Jej biznesowa stylizacja opiera się na zielonej marynarce, którą połączyła z czarnym topem i wzorzystymi biało-czarnymi spodniami.

Julia Wieniawa także ogłosiła swoją stylizacją, że nadeszła Wiosna 2022. Najmodniejszy kolor w jej wydaniu to także ciemniejsza, chłodniejsza, ale mocno nasycona Kelly green. W ten odcień żabiego koloru celebrytka ubrała się od stóp do głów. Jej błyszczący w słońcu komplet z pewnością zrobi furorę.

Natomiast po Kermit green, który bardziej przypomina kolorystykę słynnego Muppeta sięgnęła Ewa Drzyzga, która połączyła zieleń w lekko żółtej tonacji z jasnymi spodniami i wrzosową torebką. Luźna, żywa i ciekawa stylizacja.

***

Zobacz również:

Inspiracje na wiosenny manicure hybrydowy. Kwiaty i pastele

Dziewczyna z zespołem Downa została modelką Victoria’s Secret

Zieleń hitem w rodzinie królewskiej

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy