Reklama

Paznokcie na wiosnę 2023. Ten kolor będzie hitem sezonu

Mówi się, że czerwone paznokcie nigdy nie wychodzą z mody i poniekąd jest to fakt. Jednak trendy w manicurze zmieniają się wraz z porami roku. Jakie paznokcie na wiosnę 2023 będą biły rekordy popularności? Okazuje się, że jeden kolor stanie się absolutnym królem tego sezonu.

Lawendowe paznokcie na wiosnę 2023

Wiosną 2023 roku królowały będą lawendowe paznokcie. Wszystko wskazuje na to, że jasny odcień fioletu będzie niekwestionowanym królem tego sezonu. 

Lawendowy manicure będzie doskonale komponował się z ubraniami w tym samym kolorze. Jak nosić modną barwę i z czym ją łączyć, pisaliśmy już w artykule: "Kolor lawendowy będzie hitem tej wiosny. Tak noszą go gwiazdy!". 

Wiosenne paznokcie w jasnofioletowym kolorze dają wiele możliwości stylizacyjnych. Oto kilka ciekawych propozycji z całego świata.

Reklama


Wiosenne paznokcie z lawendową nutą

Niektóre manikiurzystki lawendę na paznokciach traktują bardzo dosłownie i tworzą stylizacje przedstawiające kwitnące gałązki tej rośliny. 

Inne stawiają na kwiatowe motywy, w końcu to wiosenne paznokcie. Jednak nawet wówczas, niezależnie od gatunku, płatki muszą mieć lawendowy kolor.

Zobacz również: Nałóż majonez na paznokcie. Pożegnasz złamania i zniszczoną płytkę

Modne paznokcie. Wiosna 2023 przyniesie lawendowy french

W ubiegłym roku french manicure niczym nieśmiertelna zjawa pojawiał się co jakiś czas, kiedy wszyscy myśleli, że odszedł na zawsze (a przynajmniej na parę lat). Mieliśmy więc różnokolorowy french, opalizujące końcówki, pastelowy french, sporo kontrowersji budziło malowanie końcówek brązowym kolorem, bo wielu osobom kojarzył się ten manicure z brudem pod paznokciami. Okazuje się, że w tym sezonie pazurki z frenchem to wciąż modne paznokcie. Wiosna 2023 przyniosła tylko zmianę koloru końcówek — obecnie malujemy je na lawendowo.

Diagonal french w wersji lawendowej

Po prostu lawendowe

Wiele stylistek paznokci i ich klientek stawia na podstawowe i proste w swej istocie rozwiązanie, czyli całe paznokcie na wiosnę 2023 malują na lawendowo. Kwestią gustu pozostaje czy lakier ma być matowy, czy może brokatowy. Zdania w tej kwestii są podzielone. 

Jedne panie wolą tradycyjne rozwiązania.


Inne stawiają na matowe wykończenie.

Jeszcze inne chcą mieć lawendowe paznokcie, ale nie może objeść się bez błysku.


Zobacz również: Domowe sposoby na piękne i zdrowe paznokcie przez cały rok

 

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy