Reklama

Pelikany - zmora wielu kobiet po "50". Jak ukryć ten wstydliwy problem?

Pelikany - zmora wielu kobiet. Często trudno z nimi walczyć nawet regularnymi ćwiczeniami. Rozwiązanie? Zaakceptować. Jeśli jesteś zaniepokojona swoimi pulchnymi czy obwisłymi ramionami, nadszedł czas, aby położyć kres temu niepokojowi. Oto kilka naprawdę sprytnych modowych sztuczek, dzięki którym ukryjesz ramiona i będziesz wyglądać stylowo.

Każdy z nas (tak, mężczyźni też) chciałby mieć idealnie wyrzeźbioną sylwetkę. Często ciężko pracujemy na spełnienie tego marzenia. Ćwiczymy w pocie czoła, stosujemy diety czy w końcu sięgamy po dobrodziejstwa medycyny estetycznej. I często wszystko to dzieje się z różnym skutkiem. 

Nie wszystkie kobiety są obdarzone tym idealnym ciałem modelki (i nie każdy mężczyzna wygląda jak dyskobol z greckiego posągu). Dlatego nawet jeśli reżim fitness pomaga osiągnąć szczupłą talię, często ramiona pozostają w stanie, którego nie chcemy zaakceptować. Czy warto rwać włosy z głowy? Oczywiście, że nie. Należy pamiętać, że jesteśmy piękne takie, jakie jesteśmy. Możemy sobie natomist nieco pomóc... ciuchami. 

Reklama

Zobacz też: Ćwiczenia na obwisłą skórę na ramionach. Jak pozbyć się pelikanów?

Co możemy zrobić, by ukryć pelikany?

Zakryć je

Lepiej nie ubierać się w stroje bez rękawów lub z krótkimi rękawami. Takie ubrania niepotrzebnie skupią uwagę właśnie na ramionach (nawet jeśli nie uwagę otoczenia, to na pewno twoją, gwarantujemy). To, co w przypadku pelikanów sprawdzi się naprawdę, to rękawy - co najmniej do łokcia, a najlepiej nawet dłuższe. Długość 7/8 dodaje lekkości i eksponuje szczupłość nadgarstków (w przypadku spodni działa to tak samo, eksponowane są oczywiście kostki). Rękaw może być dopasowany, ale spróbuj tych luźniejszych. Martwisz się, czy znajdziesz takie rzeczy w zwykłych sklepach? Nie martw się. Stroje zakrywające ramiona są obecnie bardzo modne. Porzuć obawy, że będziesz wyglądać jak własna babcia - to ci nie grozi! '

Odkryć obojczyki

Co najlepiej urywa to, czego nie chcemy pokazać? Odkrycie czegoś innego. Takie stylizacje wyglądają wspaniale. Okryty dekolt, kawałek pleców, barki i obojczyki. Super! 

Zamiast ciągle się denerwować z powodu obszaru problemowego, spróbuj zwrócić uwagę na swoje atuty. Możesz to zrobić, nosząc odważne i przyciągające uwagę dodatki. Tak więc, jeśli masz naprawdę dobrą figurę, którą możesz się pochwalić, lepszym pomysłem byłoby zaakcentowanie talii za pomocą dziwacznych pasków. Inną dobrą opcją byłoby noszenie masywnych kolczyków lub ogromnego naszyjnika, aby odwrócić uwagę od swoich ramion.

Ubierać się warstwowo

Nakładanie warstw działa cuda w przypadku pań, które chcą coś ukryć. Nie musisz koniecznie nosić kurtek z pełnymi rękawami i całkowicie zakrywać ramiona, ponieważ ta sztuczka sama w sobie sprawi, że uwaga skupia się na fajnym, modnym stroju.

Na górę wybierać ciemne kolory

Stary dobry trik pt. czarne wyszczupla. W przypadku ubrań w ciemnym kolorze, możesz nawet delikatnie zaszaleć z długością rękawa. Nie zapomnij również zrównoważyć ramion krojem.

Nosić bufiaste rękawy

Bufiaste rękawy są idealnym remedium na pelikany. Rękawy są szerokie, więc świetnie zakryją zwisające ramiona, a przy tym nie będą zbyt "ciężkie" na letni sezon. W sklepach pełno jest sukienek i bluzek właśnie z takimi rękawami. 

Zobacz też: Katarzyna Cichopek w kwiecistym komplecie. Wygląda jak nastolatka

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pelikany | ramiona

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy