Reklama

Penelope Cruz ścięła i rozjaśniła włosy. Ta fryzura odmładza!

Penelope Cruz to jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. 47-letnia gwiazda zachwyca nie tylko oryginalną, latynoską urodą, ale również młodym, świeżym wyglądem. Najnowszym urodowym wyborem odjęła sobie kolejnych kilka lat!

Penelope Cruz słynie z pięknych, długich, ciemnych włosów, które zazwyczaj upina w elegancki kok lub pozwala im swobodnie spływać na ramiona. To właśnie nienaganna fryzura aktorki była zawsze jej znakiem rozpoznawczym, a fanki wielokrotnie pytały ją o sekret gęstych, pięknych włosów. Dziś znów rozpływają się nad wyglądem gwiazdy. 

Nowa fryzura Penelope Cruz. Aktorka odjęła sobie kilka lat!

Penelope Cruz pojawiła się na 69. Festiwalu Filmowym w San Sebastian i zachwyciła fanów nowym, świeżym wyglądem. Aktorka zdecydowała się na jasne refleksy, które odjęły jej lat i dodały świeżości, ale nie skończyło się tylko na zmianie koloru. Penelope zdecydowała się również na jedną z najmodniejszych fryzur tego sezonu - cięcie long bob, w którym wygląda genialnie!

Reklama

Long bob to wariacja na temat klasycznego boba i propozycja dla kobiet, które chcą coś zmienić w swoim wyglądzie, ale przeraża je wizja ścięcia włosów. W tej fryzurze włosy bez problemu można spiąć w kok lub kucyk, a cięcie dodaje im lekkości i świeżości. Zaletą tej fryzury jest także fakt, że pasuje prawie każdej kobiecie - dobry stylista dobierze idealną wersję long boba i nada mu właściwy kształt. 

Penelope Cruz zdecydowała się na odważne cięcie oraz zmianę koloru i wygrała, bo fanki momentalnie zasypały ją komplementami, rozpływając się nad jej świeżym wyglądem. Jakiś czas temu na podobny zabieg zdecydowała się także Blanka Lipińska - pisarka i influencerka była kiedyś brunetką, ale odkąd pierwszy raz rozjaśniła włosy, nie wyobraża już sobie powrotu do poprzedniego koloru. Nic dziwnego, fryzjerzy i styliści przekonują, że jaśniejsze włosy odmładzają, dodają świeżości i lekkości. Myślicie, że Penelepe Cruz zostanie ostatecznie blondynką? 

***
Zobacz również:

Chciała idealne ombre hair. Trauma po wizycie u fryzjera!

Blanka Lipińska pręży się w kostiumie. Wiadomo, kto zrobić zdjęcie

Modne fryzury: Bob 2021

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy