Reklama

Reklama

Prasowanie ze sztuczną inteligencją

Generator pary Philips PerfectCare seria 9000 to przełom w prasowaniu: pierwsze i jedyne na rynku urządzenie, które dzięki zastosowaniu wbudowanej kamery i sztucznej inteligencji wie, co prasuje, a następnie automatycznie dopasowuje temperaturę i ilość pary idealne dla danej tkaniny.

- Kiedy kupujesz piękną bluzkę, spódnicę czy też spodnie, rzadko kiedy zastanawiasz się z jakiej tkaniny jest wykonana. Jest piękna i już. Oznaczenia na metce dotyczące pielęgnacji najczęściej nie są jasne - mówi Dawid Woliński, projektant mody i stylista. - Najnowszy generator pary od Philips pomyśli za ciebie. Możliwości generatora PerfectCare seria 9000 to wynik zastosowania w tym urządzeniu technologii ActiveSense, czyli połączenia kamery i sztucznej inteligencji. Jak to działa? Sztuczna inteligencja w czasie rzeczywistym interpretuje obraz z kamery, czyli rozpoznaje tkaninę i automatycznie dopasowuje idealną temperaturę oraz ilość pary, by prasowanie było efektywne i bezpieczne dla tkaniny.

Reklama

W praktyce oznacza to, że grube materiały prasuje z użyciem wyższej temperatury i większej ilości pary, zaś do cienkich i delikatnych tkanin stosuje niższą temperaturę i ogranicza parę. Ten generator "pamięta" tysiące splotów i zna ich wymagania pielęgnacyjne, więc gwarantuje skuteczne i bezpieczne prasowanie każdego rodzaju odzieży.

Para ma znaczenie

PerfectCare seria 9000 ma wyjątkowo silne uderzenie pary - do 750 g. Silny, ciągły strumień pary z łatwością poradzi sobie nawet z najgrubszymi tkaninami i najbardziej opornymi zagnieceniami. Co ważne, nawet w takich sytuacjach generator pracuje naprawdę cicho - nie zagłusza filmu i nie przeszkadza w rozmowie.

Chociaż zastosowana została tu rewolucyjna technologia, żelazko, czyli część prasująca generatora, jest bardzo lekka - waży mniej niż kilogram. Oznacza to, że można nią swobodnie prasować w pionie, na przykład zasłony. Niewielka waga pozwala też na wyprasowanie bez zmęczenia nadgarstka nawet dużych ilości prania.

Źródłem pary jest zbiornik na wodę o pojemności 1.8 litra, który łatwo można napełnić.

Stopa SteamGlide Elite to najlepsza stopa stosowana przez firmę Philips. Zapewnia wyjątkowo dobry poślizg i maksymalną odporność na zarysowania. Jej podstawa ze stali szlachetnej jest dwa razy twardsza niż zwykłe aluminiowe stopy, a opatentowana sześciowarstwowa powłoka z zaawansowaną tytanową warstwą z łatwością przesuwa się po tkaninie, pozwalając na szybsze prasowanie.

Dzięki blokadzie żelazka na bazie, generator można bezpiecznie przenieść z miejsca na miejsce. Dbanie o jego stan, czyli odkamienianie, jest proste i nie wymaga wysiłku: gdy urządzenie nas o tym poinformuje, wystarczy wylać wodę wraz z cząsteczkami kamienia.

Ceny:
Philips PerfectCare seria 9000 PSG9050/20: 3199 zł
Philips PerfectCare seria 9000 PSG9040/80: 3199 zł

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy