Reklama

Reklama

Renault wprowadza specjalny lakier do paznokci

Twingo to auto dla aktywnych kobiet, które podążają za trendami w modzie i dbają o swój styl. To właśnie dla nich, marka Renault zastosowała filozofię Twingo w damskim dodatku do życia codziennego. Renault we współpracy z producentem kosmetyków De Blangy przedstawiają jakże oryginalny dodatek: Twingo Nail Polish.


To lakier do paznokci dostępny w kolorach karoserii Twingo, czyli niebieskim pastelowym, czerwonym Flamme, czarnym Etoile i żółtym Eclair. Lakier pozwoli użytkowniczkom Twingo dopasować kolor paznokci do karoserii ich samochodu.

Twingo Nail Polish oferuje jednak jeszcze więcej. Podczas miejskich wyścigów z przeszkodami okazji do zarysowania lakieru samochodowego nie brakuje: rowery, skutery, wózki sklepowe oraz mistrzowie parkowania...

Trudno jest zachować oryginalny blask lakieru, bez zarysowań. Na szczęście ten oryginalny lakier jest również podręcznym korektorem do maskowania rys na karoserii. Wystarczy kilka pociągnięć pędzelkiem i po rysie nie zostanie nawet najmniejszy ślad.

ReklamaStyl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama