Reklama

Reklama

Sportowe buty? Nie tylko księżna Kate promuje ten trend

Księżna Kate wylansowała modę na sportowe buty. Tym tropem poszły także inne gwiazdy. Od sportowych butów nie stroniła, chociażby Rihanna. Można w nich było spotkać Kaia Gerber. Okazuje się, że popularność marki dało się zauważyć w najnowszym raporcie Lyst. Siódme miejsce na liście to wysoka pozycja.

Zatem w jakich stylizacjach zgrabne sneakersy są niezastąpione?

Pomysłów na ich noszenie jest wiele. Zaczyna się od dresów, ale sprawdzają się także w zestawieniu z dżinsami i krótkimi spódnicami. Możemy je wykorzystać do sukienek sięgających łydki.

Trencz i sportowe buty także się obronią. Jeżeli mamy ochotę włożyć inny wiosenny płaszcz, śmiało. Tu elegancja miesza się z wygodą i pandemia udowodniła, że kobiety szpilki odstawiły na boczne tory. Miejmy nadzieję, że na zawsze jednak w minionym i obecnym roku wygoda jest stawiana na pierwszym miejscu.

Jeżeli lubisz oversizowe bluzy i marynarki, to spokojnie możesz iść tym tropem. Sportowe buty obronią takie nonszalanckie stylizacje.

Co jeszcze? Koszule i sneakersy? Czemu nie?! Zabawa modą nie ma granic, warto wtedy zwrócić uwagę na kolor. Jeżeli chcemy wyróżniać się z tłumu, zaszalejmy z modnym w tym sezonie żółtym, ale zwrot ku naturze i monochromatyczne barwy także są w cenie.

Reklama

Chcę pomóc 1 % - Strona Fundacji POLSAT - Jesteśmy dla dzieci

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy