Reklama

Swirl nails. Psychodeliczny trend w wiosennym manicure

Szukasz inspiracji na wiosenny manicure? Swirl nails mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Wirujące paznokcie to nic innego, jak zdobienia w postaci "esów floresów". Wyglądają nieco psychodelicznie i przywołują na myśl szalone lata 70. i modę hipisów. Zobacz, jak je wykonać i jakie mogą być warianty tych wzorów.

Nadejście wiosny oznacza, że w trendach manicure pojawiają się nowe stylizacje. Z jednej strony w modzie są te wpisujące się w estetykę clean girl, natomiast z drugiej - część z nas chętnie stawia na energetyczne kolory i wyraziste wzory. Jednym z nich są swirl nails.

Wiosenny manicure - swirl nails

Swirl nails, czyli tzw. wirujące paznokcie to kolorowe zdobienia przypominające "esy floresy". Przywodzą na myśl szalone lata 70., modę hipisów i nieco psychodeliczne obrazy. Najczęściej wykonuje się wzory kolorowym lakierem na naturalnej bazie. Nie muszą być symetryczne, dlatego ich wykonanie nie powinno sprawić problemu.

Reklama

Jak stworzyć swirl nails?

Jak wykonać swirl nails krok po kroku?

  1. Nadajemy paznokciom pożądany kształt i odpowiednią długość.
  2. Pokrywamy płytkę bazą i utwardzamy w lampie UV.
  3. Malujemy paznokcie lakierem w beżowym kolorze.
  4. Wykonujemy wzory za pomocą cienkiego pędzelka i kolorowego lakieru.

Czytaj także: Paznokcie jak pisanki. Najlepsze inspiracje na wielkanocny manicure

Swirl nails - kolory

Zdobienia można wykonać w jednym kolorze lub kilku. Ciekawym rozwiązaniem będzie połączenie kilku odcieni jednej barwy, np. niebieskiego. Wzory malujemy na jednym, kilku lub wszystkich paznokciach. Jeśli zdecydujemy się na pierwszą opcję, pozostałe paznokcie warto pomalować na kolor pasków.

Swirl nails - dodatkowe wzory

Jeśli zależy nam, aby nasz manicure był jeszcze bardziej wiosenny, możemy dodać do niego inne wzory, np. kwiatki. W takim przypadku paznokcie będą wyglądać niezwykle świeżo i dziewczęco.

Zobacz również: Unicorn nails. Bajkowy trend w manicure na nadchodzącą wiosnę

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: modne paznokcie | modny manicure

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy