Szukasz niezwykłej charakteryzacji na Halloween?

Halloween to nie tylko zabawa dla dzieci. Biorą w niej udział również dorośli, zwłaszcza ci, którzy pragną oderwać się od szarej codzienności i nie obawiają tego, że zostaną posądzeni o śmieszność. Poszukują niecodziennych i dopracowanych przebrań, aby zabłysnąć wśród znajomych czy innych, nowo poznanych miłośników Halloween. Poznajmy kilka ciekawych propozycji.

Zacznij od wybrania stylu, w którym chcesz się bawić

Halloween słynie przede wszystkim z tego, że jest czasem "potworów". To właśnie wtedy na ulice wychodzą wiedźmy, upiory, wilkołaki, wampiry i zombie. Jednak nie tylko one mogą pojawiać się podczas tej niezwykłej zabawy. Wiele osób decyduje się bowiem na odgrywanie innych postaci, które lubią, między innymi bohaterów znanych powieści czy filmów. Choć, oczywiście, im straszniej - tym lepiej.

Idąc na Halloween, zdecyduj więc przede wszystkim, kim chcesz zostać. Jeśli to zorganizowana impreza, warto także dowiedzieć się czy ma nadany jakiś motyw przewodni, aby dostosować się do niego. W przypadku imprezy u znajomych lub otwartego spotkania na ulicach miasta, prawdopodobnie każdy strój będzie mile widziany. A zatem, co możemy zaproponować?

Nie każdy klaun jest śmieszny...

I przekonało się o tym niejedno dziecko. Pomimo że klaun został wymyślony jako postać zabawna, która ma za zadanie rozśmieszać innych i wygłupiać się na scenie, wiele osób wcale nie uważa go za tak śmiesznego, jak być powinien. Wręcz przeciwnie, niejeden człowiek boi się go nawet wówczas, gdy jest najbardziej niewinnym komediantem.

Doskonałym wyborem na Halloween może być więc strój strasznego klauna, uzupełniony oczywiście o odpowiednią charakteryzację. Taki klaun powinien być wyrazisty i niesamowity, a jednocześnie jak najbardziej profesjonalny. W tym celu warto wykorzystać specjalnie na tę okazję przygotowany zestaw do makijażu, w skład którego wchodzą między innymi kolorowe farbki, brokat czy sztuczne rzęsy. Efekt? Zatrważający i porywający oczywiście.

W gronie nieumarłych

Zombie i wampiry to klasyka każdego Halloween. Miłośnicy tych niezwykłych, nieumarłych stworzeń otaczają nas ze wszystkich stron, a podczas nietypowej zabawy mogą po prostu pozwolić sobie na małe szaleństwo i wcielić w jedno z nich. Jak? Wystarczy odpowiedni makijaż i charakterystyczne odzienie.

Specjalnie dla nich przygotowano zestawy do makijażu, w których wampiry znajdą między innymi sztuczne zęby i krew, a zombie farbki i lateksową ranę. Czyż może być coś groźniejszego niż "chodzący trup"?

Niezwykłe oczy dla każdego

Oczy praktycznie w każdej kulturze nabierają niezwykłego znaczenia będąc odzwierciedleniem duszy, ale także wyrazem gnieżdżącego się w nich zła. Nic więc dziwnego, że fantastyczne motywy często wykorzystują je do podkreślenia niezwykłości danej postaci. Nie inaczej jest podczas Halloween.

Przebierając się za wilkołaka, diabła lub czarownicę, należy zwrócić szczególną uwagę właśnie na wygląd i kolor oczu. Niestety, zwykła, okrągła źrenica i naturalna barwa tęczówki mogą nie być zbyt przekonujące przy fantastycznym przebraniu, sprawdź więc szkła kontaktowe: białe, czarne, czerwone i kocie

Wiedząc już, na co warto się zdecydować, pozostaje zadać sobie jedno pytanie: gdzie znaleźć te wszystkie, wymarzone przedmioty? Warto zajrzeć na stronę https://congee.pl/pol_m_PRZYJECIA_SPECJALNE-OKAZJE-SWIETA_HALLOWEEN_CHARAKTERYZACJA-8200.html - jest tam wszystko, co każdy miłośnik Halloween mógłby sobie wymarzyć. Jeśli więc idziesz na zabawę, nie zwlekaj i zajrzyj na congee.pl!

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy