Reklama

Takie paznokcie są już niemodne. Poznaj hit na lato 2023

Czerwień w manicurze nigdy nie wychodzi z mody. Jednak ostatnio bywa wykorzystywana w nieco inny sposób niż w klasycznych rozwiązaniach. Jakie paznokcie na lato 2023 będą biły rekordy popularności? Soczysty trend w zdobieniach podbija internet. Co sądzicie o takiej stylizacji?

Strawberry nails, czyli paznokcie na lato 2023

W ubiegłym roku świat oszalał na punkcie nietypowej, różowej koloryzacji włosów nazywanej strawberry hair. W tym roku natomiast manicurzystki proponują swoim klientkom paznokcie na lato 2023 z motywami truskawkowymi. Te soczyste owoce mogą w różny sposób stać się ozdobą manicure w czerwcu i lipcu. Jednym z najłatwiejszych sposobów wprowadzenia truskawki na paznokcie jest ozdobienie stylizacji drobnymi, czerwonymi wzorami z tym właśnie motywem. Najczęściej bazą dla takich wzorków jest kolor różowy, nude lub biały.

Truskawkowe letnie paznokcie mogą występować w różnych odmianach. Najczęściej pojawiają się drobne wzorki w postaci całych owoców, które uważane są za bardzo modne paznokcie. Lato 2023 niesie ze sobą jednak również inne pomysł na truskawkowe paznokcie.

Reklama

Jednak niektóre panie decydują się na strawberry nails z połówkami truskawek. Taki wzorek wygląda jak wnętrze przekrojonego owocu.

Doskonałą bazą dla truskawkowych wzorków mogą być strawberry milks nails. Stylizacje w tym stylu prezentowaliśmy w artykule: "Strawberry milkshake nails. Nowa odmiana wielkiego hitu sezonu".

Letnie paznokcie: truskawkowe końcówki

Innym, choć stosunkowo rzadziej pojawiającym się trendem na letnie paznokcie w stylu strawberry nails jest przemienienie końcówek w truskawkową powierzchnię lub w całe truskawki. Ciekawą stylizacją jest też tworzenie efektu płytki paznokcia ociekającej czerwonym sokiem z owocu.

Zobacz również: Księżna Kate w złotej kreacji za bajońską sumę. Po prostu bajka

Modne paznokcie. Lata 2023 przyniesie truskawkowe szaleństwo

Najmodniejsze paznokcie na lato 2023 z motywem truskawkowym to takie, które w całości wyglądają jak soczyste, skąpane w słońcu owoce. Strawberry nails mają w tej formie szypułkę u podstawy paznokcia.

Często nadaje się też płytce ostrzejsze zakończenie, by przypominała ona kształt truskawki.

Manicurzystki tworzą też fakturę i dodają drobne nasionka na powierzchni paznokcia, które czynią stylizację bardziej realistyczną. Szukasz pomysłu na modne paznokcie? Lato 2023 to czas na truskawki.

Zobacz również: Domowa kuracja na łamliwe paznokcie. Szybko je zregenerujesz

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama