Reklama

Watercolor nails. Oryginalna stylizacja paznokci, idealna na wakacje

Lato to czas, kiedy większość z nas pragnie nieco bardziej niż zwykle zaszaleć z paznokciami. Pojawia się wiele trendów, które dopasowują się do tych oczekiwań. Jednym z nich są watercolor nails, przypominające impresjonistyczne dzieła. Zobacz, jak wygląda taki manicure i jak można go urozmaicić.

Watercolor nails - jak wyglądają?

Wraz z początkiem czerwca coraz częściej myślimy już o wakacjach i letnich stylizacjach. Warto także przyjrzeć się najlepszym propozycjom na piękne paznokcie. Wśród trendów znajdują się m.in. watercolor nails. Na czym polega taki manicure?

Watercolor nails to stylizacja paznokci, która polega na użyciu lekko rozwodnionych, półtransparentnych lakierów. Najczęściej łączy się ze sobą różne kolory, niekiedy nawet tych pozornie do siebie niepasujących.

Czytaj także: Hailey Bieber znowu zachwyciła manicure. Tym razem postawiła na wyrazisty kolor

Reklama

Do czego pasują watercolor nails?

Z tego powodu ten rodzaj manicure zawsze jest unikalny, a na naszych paznokciach powstają swego rodzaju małe dzieła sztuki. Dzięki użyciu wodnych barw stylizacja może nieco przypominać malarstwo impresjonistyczne.

Taka stylizacja jest idealna na lato. Pastelowe czy neonowe odcienie będą wspaniałymi uzupełnieniem wakacyjnych outfitów. Manicure będzie wyglądał oryginalnie i subtelnie, a dzięki dobraniu kilku barw dopasuje się do kolorów ubrań.

Watercolor nails - kolory i zdobienia

Paznokcie w stylu watercolor są również bardzo uniwersalne. Możemy indywidualnie dobrać do siebie ulubione kolory lub poprosić stylistkę o zaproponowanie odpowiedniego połączenia.

Watercolor nails można także urozmaicać innymi zdobieniami. Tego typu manicure świetnie będzie prezentował się w połączeniu ze złotymi i srebrnymi wzorkami np. prostych linii, geometrycznych kształtów czy płatków folii aluminiowej.

Zobacz również: Takie paznokcie są już niemodne. Poznaj hit na lato 2023

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: modne paznokcie 2023 | modne manicure na lato

Reklama

Reklama

Reklama