Reklama

Więcej światła!

Bezskutecznie poszukujesz idealnego podkładu? Zamiast niego możesz stosować rozświetlacz. Poczujesz się naturalnie, a twoja cera zyska blask.

Efekt maski, nienaturalne spłaszczenie rysów twarzy, źle dobrany odcień... Podkłady bywają zdradliwe. Dlatego zachęcam do zastosowania triku, który często wykorzystuję na pokazach i sesjach zdjęciowych. Stosując rozświetlacze w pędzelku, uzyskasz lekki i naturalny efekt. 

Hit! Skórka od banana wybieli zęby lepiej niż najdroższa pasta

Potrzebne ci będą dwa odcienie: jaśniejszy i ciemniejszy, zbliżony do odcienia skóry. Ciemniejszy nanieś paskami na boki policzków, okolice pod kośćmi policzkowymi, a także na grzbiet brody i na czoło wzdłuż linii włosów. Jaśniejszym rozświetlaczem narysuj trójkąt na twarzy: od skroni do skroni w dół, aż do załamania w brodzie. Nanieś go też na powieki, między brwiami oraz na grzbiet nosa i pod jego skrzydełka.

Reklama

Ostatnie pociągnięcia zrób pod oczami i nad ustami. Tak nałożone rozświetlacze dokładnie wklepuj palcami, aż całkowicie wtopią się w skórę i kontury między odcieniami zatrą się. Wystarczy jeszcze tylko wytuszować rzęsy i pociągnąć usta błyszczykiem.

Supertrik

Rozświetlacze nie tylko dodają cerze blasku, ale też pomagają optycznie modelować rysy. Jeśli chcesz, by twój nos wyglądał na smuklejszy, nałóż rozświetlacz w ciemniejszym odcieniu po bokach nosa, rysując wzdłuż niego linie. Następnie delikatnie rozetrzyj je palcem i gotowe!

Naturalne piękno

Makijaż nude to jeden z trendów tej jesieni. Jego głównym elementem jest nieskazitelna cera. Aby ją uzyskać, Olivia Wilde (29) rozjaśniła skórę w środkowej części twarzy i delikatnie zmatowiła w strefie T.

Zamiast skalpela

Charlize Theron (38) wie, że skóra wygląda młodziej, kiedy odbija światło. Rozświetlacze powodują, że bruzdy i linie mimiczne stają się mniej widoczne.

Dziewczęcy urok

Piękna cera Emma watson (23) nie wymaga "ciężkiego" makijażu. Wystarczą jej rozświetlacze. Aktorka zrezygnowała nawet z różu!

Grzegorz Kasperski oficjalny makijażysta marki Maybelline

SHOW 22/2013

Show
Dowiedz się więcej na temat: Olivia Wilde | Charlize Theron | Emma Watson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy