Reklama

Reklama

Większość jej ciała to tatuaże! "Czarna owca"!

​34-letnia Heidi Lavon z Oregonu w USA pokryła 65 proc. swojego ciała tatuażami. Jak sama mówi - ma to swoją cenę, ponieważ w miejscach publicznych ludzie często oceniają ją i jej partnera.

34-letnia Heidi Lavon z Oregonu jest wytatuowana od stóp do głów - podobnie jej partner James Marshall Ramsay. Para jest znana ze swoich treści na OnlyFans i TikTok, gdzie pokazują swoją niesamowitą sztukę na ciele.

Ich wyjątkowy wygląd ma jednak swoją cenę - para niedawno ujawniła, że jak czują się jak "czarne owce", gdy są poza domem. Heidi przyznała, że nie wszyscy doceniają jej wyjątkowy wygląd, a modelka twierdzi, że internetowi komentatorzy często ją za to oceniają.

"Czy to boli?", "Dlaczego?" i "Jak długo siedziałaś?" - takie pytania zadają jej rozmówcy, sugerując, że na pewno była w więzieniu.

Reklama

"Nie przeszkadza mi to. Niektórzy ludzie po prostu żyją w zamkniętym pudełku i czują się w obowiązku wymyślić, jak żyć poza nim" - komentuje to Heidi.

Modelka jest zaręczona z 40-letnim Jamesem, który stracił nogę w dniu powrotu do domu z wojska.

Kocha tatuaże od dziecka

Heidi rozpoczęła swoje szaleństwo na tatuaże od swoich najmłodszych lat - zapisała wspomnienia ze swojego "wspaniałego dzieciństwa". "Tatuaże stale przypominają mi, gdzie byłem i co przezwyciężyłem" - wyjaśnia modelka.

"Tatuaże pokryły także stare blizny traumatycznych wspomnień z przeszłości o rzeczach, które się wydarzyły" - opowiada.

Kobieta ujawniła, że swój pierwszy tatuaż zrobiła w 18. urodziny, a wiele jej inspiracji pochodzi z książek lub filmów, które oglądała. 

Heidi jest prawdziwą gwiazdą internetu - na Instagramie obserwuje ją ok. 1,7 mln użytkowników, z kolei na TikToku aż 3 mln.

Przeczytaj też:

​Gwiazda "Dynastii" po latach walki z depresją wróciła do aktorstwa

Mała czarna jest passé? Gwiazdy wciąż ją uwielbiają!

Marzena Rogalska wraca do TVN. Wiadomo, jaki poprowadzi program

* * *

Zobacz więcej:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: tatuaże | czy tatuaż boli | modne tatuaże

Reklama

Reklama

Reklama