Reklama

Reklama

Wrześniowy manicure. Pastelowe paznokcie - trend na koniec lata

Pastelowe paznokcie to elegancki i zarazem subtelny wybór. Taki manicure pasuje każdej kobiecie i wbrew pozorom jest odpowiedni na każdą porę roku. To wielki trend końcówki lata 2022!

Pastelowe kolory na paznokciach kojarzą nam się głównie z wiosną. W lecie natomiast najczęściej królują neony, jednak fanki subtelniejszego manicure wolą stawiać na mniej krzykliwe odcienie. Wrzesień, czyli końcówka lata jest idealną okazją, aby na naszych dłoniach pojawiły się pastele. Pudrowy róż, słoneczna żółć, brzoskwinia, baby blue, very peri czy delikatna zieleń - wybór należy do ciebie!

Pastelowe paznokcie. Kwiaty i inne wzory

Pastele to idealne odcienie do połączenia na paznokciach, zarówno ze sobą, jak i z różnymi wzorami, np. geometrycznymi. Takie kolory świetnie wyglądają również wraz z kwiatami, które sprawdzą się jako przedłużenie lata w naszym manicure.

Reklama

Pastelowe paznokcie. Delikatne z akcentem

Jeśli nie chcesz malować całej płytki pastelowym lakierem, możesz postawić na paznokcie w naturalnym odcieniu i wykonać na nich delikatny wzór. Manicure w paski, kropki, a może jeszcze coś innego? Wybór należy do ciebie.

Pastelowe paznokcie. Oryginalny french

Oryginalnie wraz z pastelami będzie wyglądać również french manicure. Paski na końcówkach paznokci mogą być wykonane w inny niż klasyczny sposób, np. pod skosem. Mogą być w jednym kolorze lub kilku, a także kilku odcieniach jednego koloru.

***

Zobacz również:

Dzięki nim wygląda jak milion dolarów. Sekret urody Kożuchowskiej

Dla urody trzeba cierpieć? One dla niej umierały

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: jesienne paznokcie | modny manicure

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy