Reklama

Reklama

Wzór na sukces

Wzory królują tego lata i są przyjaciółmi kobiecej figury! Kilka trików wystarczy, by nadać jej odpowiednie proporcje.

Figura jabłko

Twój problem to wystający brzuch i brak wcięcia w talii. Musisz unikać dużych wzorów i poziomych pasków w tej problematycznej części ciała. Najlepsze dla ciebie są luźne sukienki w drobne printy z zaznaczoną talią - takie, jakie nosi Reese Witherspoon (37). Jednolity wzór nie zaburza proporcji sylwetki. Zawiązywany cienki pasek "robi" talię, a zbluzowany materiał w okolicy pasa skutecznie ukrywa wystający brzuszek.

Reese Witherspoon chciała ukryć brzuszek pod luźną bluzką. Zapomniała tylko, że poziome paski poszerzają. Jej tułów stał się za szeroki w stosunku do szczupłych nóg.

Reklama

Figura cegła

Wszelkie wzory są stworzone dla ciebie! Wystarczy, że nauczysz się je odpowiednio ze sobą łączyć, a twoja sylwetka nabierze doskonałych proporcji. Brakuje ci wcięcia w talii, ale wyrzeźbisz je, gdy tak jak Drew Barrymore (38) będziesz wybierać góry i doły w podobne wzory, za to w innych kolorach. Im bardziej te kolory będą ze sobą kontrastować, tym wyraźniejsza będzie różnica między talią a biodrami. Pamiętaj tylko, że spodnie lub spódnica muszą kończyć się nad pępkiem.

Figura rożek

Szerokie ramiona i brak talii to twoje słabe strony. Wybieraj rozkloszowane sukienki z drobnym jednolitym wzorem. Tego typu strój zrównoważył dysproporcję między ramionami a biodrami u CAMERON DIAZ (40). Jeśli chcesz łączyć różne printy, pamiętaj, by te drobne były na bluzce, a większe - na spódnicy.

Figura wiolonczela

Masz duży biust, wyraźne biodra i smukłe łydki. Twoja sylwetka jest niemal idealnie proporcjonalna. Unikaj jednak dużych kolorowych printów i ubrań w stylu lat 50. Solange Knowles (27) wie, że służą jej fasony blisko ciała, podkreślające talię i kończące się tuż za kolanami. Doskonale połączyła wzory, pamiętając o tym, że te na bluzce powinny być podobnej wielkości do tych na spódnicy. W innym przypadku zaburzyłyby proporcje sylwetki.


Show
Dowiedz się więcej na temat: Drew Barrymore | Cameron Diaz | Solange Knowles | moda | pinty | sukienki

Reklama

Reklama

Reklama